Coca-Cola ve Pepsico Çok Sayıda Personel Alım İlanları Açıkladı!

Cocacola ve Pepsicy içecek firmalarına Ankara, İzmir, İstanbul, Tekirdağ Manisa illerinde çok sayıda tecrübeli tecrübesiz personel alımları yapacak. Başvuru şartları haberimizde..

Coca-Cola ve Pepsico Çok Sayıda Personel Alım İlanları Açıkladı!

Türkiye genelinde üretim tesisleri ve fabrikaları bayileri bulunan Coca-Cola İçecek A.Ş. ile Pepsi çok sayıda tecrübeli ya da tecrübesiz personel alımları yapacak. Başvurular için detaylar belli oldu. Hangi kadrolarda alımlar yapılacak? Genel Başvuru şartları nedir?

COCA-COLA PERSONEL ALIMI;

Forklift Operatörü- Mevsimlik, Kalite Güvence Operatörü - Mevsimlik, İdari İşler Yetkilisi (Engelli) , Engelli İş İlanı, Bursa Fabrika - Engelli Personel, Üretim Operatörü-Engelli, Üretim Operatörü - Mevsimlik, Kalite Güvence Operatörü-Mevsimlik kadrolarında alımlar yapılacak.

Adayların başvuru şartlarında en az lise mezunu olmaları, vardiyalı çalışmaya yatkın olmaları, ehliyet sahibi olmaları, gelişime açık sorgulayıcı, operatörlük iş ilanları için gerekli sertifikalara sahip olmaları gerekli olacaktır.

Tüm ilanlara erişmek için: //bit.ly/38l42Lg

PEPSİ PERSONEL ALIMI;

Pepsico içecek firmasına yapılacak olan tecrübeli ya da tecrübesiz personel alımlarında ise; mekanik bakım teknisyeni, forklift operatörü, yerinde tüketim özel müşteri müdürü, elektrik bakım teknisyeni, yardımcı tesisler bakım teknisyeni kadrolarında alımlar gerçekleştirilecektir. Bu kadrolardaki alımlarda genel şartlara göre adayların office programlarına hakim olması, en az lise mezunu olmaları, iletişim becerilerinin yüksek, takım çalışmasına yatkın müşteri odaklı olmak, Vardiyalı çalışabilecek adaylar başvuru yapabilirler.

Tüm ilanlara erişmek için: //bit.ly/39szbNc

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali özbek
Ali özbek - 9 ay Önce

Link kopyalanmıyor bunu düzeltirseniz seviniriz