ÇAYKUR Bin 500 Personel Alımı Başvuru Tarihi Ertelendi! Başvurular Ne Zaman

Çaykur bilindiği üzere Rize, Artvin Trabzon ve Giresun illeri için mevsimlik bin 500 işçi alımı yapacaktı. Başvuru tarihi ertelendi. Başvurular ne zaman?

ÇAYKUR Bin 500 Personel Alımı Başvuru Tarihi Ertelendi! Başvurular Ne Zaman
Ülkemizde faaliyetlerine devam etmekte olan Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü her sene kendi bünyelerinde istihdam etmekte üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Daimi personel alımı yapmakta olan Çaykur yine mevsimlik olarak geçici süreli personel alımı da gerçekleştirmektedir.

Geçtiğimiz günlerde Çaykur aracılığı ile yapılan duyuru da Rize, Artvin Trabzon ve Giresun illeri için mevsimlik toplam bin 500 kişilik geçici işçi alımı yapılacağı belirtildi. Ancak müracaat tarihleri ertelendi.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK

Bundan önce Çaykur aracılığı ile yayımlanan alım ilanında Rize 2 Mayıs, Artvin 3 Mayıs, Trabzon 4 Mayıs ve Giresun 5 Mayıs'da başvurular başlayacak ve müracaatlar İŞKUR'dan yapılacaktı.

Adaylar İŞKUR'a gittiğinde alım ilanlarının yayımlanmadığını gördü ve Çaykur'dan açıklama beklendi. Yeni yayımlanan ilan ile başvuruların 4 gün sonraya ertelendiği duyuruldu. Şu an için başvuru tarihleri 4 gün gecikmiş gibi görünmektedir. Ancak ileri de yaşanabilecek durumlardan dolayı yine ertelemeler meydana gelebilir. İŞKUR ve Çaykur'dan mevsimlik bin 500 geçici işçi alımı ilanı hakkında her hangi bir bilgi ya da bildiri yayımlandığında sizlere bilgi vereceğiz.

İŞKUR aracılığı ile Rize için alımların 6 Mayıs itibari ile başlaması beklenmekte olup yine diğer illerde birer gün ara ile başvuruları alacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Berna
Berna - 3 yıl Önce

Oyum evet okumuşum çay fabrıkalarına secimden sonra genel müdür alsalar bayanları işe

Hasan
Hasan - 3 yıl Önce

Berna bacim okumuşum dıyorsun kamuya memur alımı var ılk okul mezunları subaylıkta bulaşıkcı ılanlara bakinız fabrıkayı beklersak bu işida kaybederiz fabrıka 4 ay bu iş devamli

METİN
METİN - 3 yıl Önce

Lalalar fabrikayi çok beklersiniz bır bakinkı çay varmi zaten kardan yandi fabrıkada ne yapacagız çay olmadan ılk okul mezunuyuz devlet verır bıze koyun beklerız kırlarda