CarrefourSA Türkiye Geneli Personel Alımı 2017

CarrefourSA personel eleman alımı gerçekleştiriyor. Bir çok pozisyon ile 2017 yılında da alımlarına devam eden CarrefourSA için başvurular başladı. İşte detaylar.

CarrefourSA Türkiye Geneli Personel Alımı 2017
CarrefourSA bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı pozisyon ve niteliklerde çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. Ayrıca alımlar tüm Türkiye genelindeki mağazalara gerçekelşecek olup çok sayıda personel alınacaktır. CarrefourSA Sabancı Holding ve Carrefour şirketlerinin oratklığı adı altında hizmet veren bir market zinciridir. Carrefour tam 29 ülkede 12 binden fazla mağazası ile bizlere hizmet vermektedir. CarrefourSA sadece Türkiye genelinde 683 Mağazası bulunmaktadır ve 7.500 çalışanı vardır. CarrefourSA yeni mağazaları ile bir çok kişiyi işe alacak. Alınacak yeni personellerden güler yüzlü olmayı, müşteri ile iletişim kurabilmeyi, disiplinli ve çalışmak olmayı bekler. 

CARREFOURSA 2017 AÇIK POZİSYONLAR
  • Market Görevlileri
  • Kasap Görevlileri
  • Depo İdari İşler Uzmanı
  • Market Yönetici Adayları
  • Reyon Görevlileri
  • Bakım Teknikeri
Bunların dışında daha bir çok açık pozisyon bulunmaktadır. Eğper sizde CarrefourSA’ da çalışmak istiyorsanız aşağı bırakacağımız bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki bağlantıda hangi pozisyonların hangi şehirde olduğunu ve pozisyonlara göre aranan nitelikleri de görebilirsiniz. İş hayatınızda başarılar dileriz..

İş Başvurusu İçin Bu Bağlantıyı Kullanınız;  //www.yenibiris.com/carrefoursa-is-ilanlari?firma=6208&frm=6835

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE