Carrefoursa Çok Sayıda Personel Alıyor!

Carrefoursa, Türkiye geneli farklı pozisyonlar için kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapıyor.

Carrefoursa Çok Sayıda Personel Alıyor!

Sabancı Holding firmasının sahibi olduğu şirketlerden bir tanesi olan ve ülkemizde 8 bin civarı çalışanı bulunan, her sene kasalarından yüzlerce milyon kişinin alışveriş yaptığı, satış hacminin yükseltilmesi için sürekli yeni çalışmalar yapan ve müşteri memnuniyetini giderek artırmakta olan Carrefoursa yatırımlarına devam etmekte ve uygun pozisyonlara personel alımları gerçekleştirmektedir.

Carrefoursa personel alımı ilanları firma bünyesinden hazırlanarak kamuoyuna duyurulması ve personel alımlarının gerçekleştirilmesi için interaktif iş ilanları siteleri ve Sabancı Holding'in resmi internet sitesi aracılığı yayımlanmaktadır. Yeni ilanlara bakıldığında çok sayıda personel alımlarının yapıldığı görülüyor peki detaylar ve alınacak pozisyonlar nelerdir.

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Firma: Carrefoursa
En Az Mezuniyet: Lise
Farklı Pozisyon Sayısı: 20'e Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

ALINACAK POZİSYONLAR

Carrefoursa tarafından yayımlanmış ilanlara göre 20'e yakın kadro için personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi kadrolara personel alınıyor.

Depo Takım Lideri
Yatırım ve Kiralama Uzmanı
Lojistik Operasyon Uzmanı
Meyve Sebze Kalite Güvence Yöneticisi
Depo Veri Giriş Takım Lideri
Ev Gereçleri Kategori Uzmanı
Stok Planlama Uzmanı
Depo Müdür Yardımcısı
Makine Mühendisi
Management Reporting Associate

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için Carrefoursa market personeli alımı gerçekleştirmektedir. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir.

BAŞVURULAR

Yukarıda Carrefoursa marketin personel alımı yapacağı kadroların bir bölümü verilmiştir. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve bu link üzerinden müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/JsD8sk
DİĞER İLANLARI BURADAN SORGULAYABİLİRSİNİZ

YORUM EKLE