CarrefourSA Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

CarrefourSA kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. İşte alım yapılacak pozisyonlar ve detaylar.

CarrefourSA Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak
CarrefourSA firması Sabancı Holdingin sahibi olduğu ve Türkiye'nin dört bir yanında mağazası olan büyük bir markadır. Kendi bünyelerinde bulunan açık pozisyonların doldurulması için resmi internet sitelerinde bulunan İnsan Kaynakları bölümü aracılığı ile kullanıcılara bu bölümü tanıtan firma aynı zamanda interaktif sitelere de iş ilanlarını eklemektedir. Bu pozisyonlara lise, önlisans ve lisans düzeyi adaylar başvurmakta olup firmanın Türkiye'nin dört bir yanında mağazası olduğu için neredeyse her yer için personel alımı yapılmaktadır.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

CarrefourSA kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacak peki alınacak olan bu personeller hangi pozisyonlarda istihdam edecek.

Market görevlisi
Manav
Mini market görevlisi
Kasiyer
Sezonluk mağaza görevlisi
Mini hiper market görevlisi
Pasta, ekmek ve tatlı ustası
Gurme market görevlisi
Engelli market görevlisi

Yukarıda adı geçen tüm pozisyonlar için CarrefourSA firması personel alımı yapacak. Eğer sizlerde CarrefourSA firmasında istihdam etmek istiyorsanız hemen aşağıda ki link aracılığı ile öz geçmişinizi bırakabilirsiniz. Firma 1960 yılından beri kesintisiz olarak hizmetine devam etmekte olup çalışanlarına bayramlarda ve aralıklarla hediyeler, alışveriş çekleri vermektedir üstelik maaş konusunda kimse sıkıntı yaşamamakta ve günü geldiğinde herkesin hesabına aylık maaşı yatırılmaktadır. Başvuru linki aşağıdadır.

//www.yenibiris.com/carrefoursa-is-ilanlari?sayfa-boyutu=100&firma=6208

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fadime akbork
Fadime akbork - 5 yıl Önce

İse ihtiyacım var tecrübem de var 3 yıllık sizinle çalışmak isterim

cigdem
cigdem - 5 yıl Önce

24 yaşındayım kasiyerlik deneyimim var markette çalıştım adanada yaşıyorum üniversite mezunuyum no 05367138683

Sinem çıplakoğlu
Sinem çıplakoğlu - 5 yıl Önce

Tarsusda yaşiyorum universite mezunuyum.işe ihtiyacim var iş deneyimlerim var.kasiyer reyon gorevlisi śarkuteri bolumlerinde size yardimci olabilirim

hasan sevimli
hasan sevimli - 5 yıl Önce

esnafdım.dükkanımı kapattım tezgâhtarlığım ürün pazarlamam iyidir.kurumsal bir firma olduğu için sizi tercih ettim.05375070414