Carrefoursa Çok Sayıda Market Personeli Alıyor!

Carrefoursa açık pozisyonları için Türkiye geneli çok sayıda market personeli alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak, detaylar nedir.

Carrefoursa Çok Sayıda Market Personeli Alıyor!

Türkiye'nin önemli marketleri arasında yer alan ve Sabancı Holding'in sahibi olduğu Carrefoursa yurt geneline yaptığı yatırımlara devam ettiği gibi açık pozisyonları için ilanlar yayımlamakta ve ilanlara göre personel alımı gerçekleştirmektedir. İlanlar Sabancı Holding insan kaynakları bölümü ve interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlanmaktadır.

Carrefoursa tarafından hazırlanan ve kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında Türkiye geneli çok sayıda market personeli alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak Carrefoursa personel alımı detayları nedir.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Carrefoursa açık pozisyonları için Türkiye geneli çok sayıda market personeli alımı yapacaktır. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılmaktadır. Yayımlanan ilanlara bakıldığında aşağıda verilen pozisyonlar için personel alımı yapıldığı görülmektedir.

Market Yönetici Adayı
Ayakkabı Kategori Uzmanı
Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı-Çukurova
Erkek Tekstil Kategori Uzmanı
Management Reporting Associate
Makine Mühendisi

BAŞVURULAR

Carrefoursa kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda market personeli alımı yapıyor. Peki başvurular nasıl yapılacak ve detaylar nedir. Aşağıda yer almakta olan linki takip edecek olan adaylar Carrefoursa tarafından yayımlanmış olan tüm ilanları görebilir. Açık pozisyonlar hakkında bilgi sahibi olacak adaylar ilgili pozisyonlarda aranan nitelikleri gözlemleyebilir ve başvurularını da yine aynı kanal üzerinden yapabilir.

https://goo.gl/JsD8sk
DİĞER İLANLARI BURADAN SORGULAYABİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE