Çanakkale Belediye Başkanlığı En Az İlköğretim Mezunu Kamu Personeli Alıyor

Çanakkale Belediye Başkanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu 49 personel alımı yapacak. Hangi pozisyonlar için personel alınacak.

Çanakkale Belediye Başkanlığı En Az İlköğretim Mezunu Kamu Personeli Alıyor
Çanakkale Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan ve İŞKUR tarafından kamuoyuna duyurulan bildiri de Çanakkale Belediyesinin kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 49 personel alımı yapacağı öğrenildi.

Çanakkale Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların belediye ile değil İŞKUR aracılığı ile müracaatlarını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Çanakkale Belediye Başkanlığı 49 personel alımı yapacağı duyuruldu ve başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR aracılığı ile müracaatlarını gerçekleştirebilmektedir. Peki alınacak olan adaylar müracaatlarını nereden yapacak ve hangi pozisyonlar için aım yapılacak.

Sayaç Açma-Kapama Elemanı (Su Sayacı)
Diğer Taş Kesme Ve Oyma İşçileri
Su kanalı işçisi
Temizlik Görevlisi
Büro Yönetimi Elemanı
Elektronik Su Sayaç Tamir İşçisi
Diğer Sıhhi Tesisat İşçileri Ve Boru Tesisatçıları
Çağrı Merkezi Yöneticisi
Şoför-Yük Taşıma
Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı)

Yukarıda bulunan kadrolar başta olmak üzere Çanakkale Belediye Başkanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 49 memur personel alımı yapacak. Başvuru yapmak isteyen adayların bugün itibari ile 6 Mart 2017 tarihe kadar İŞKUR müracaat merkezleri ya da İŞKUR'un resmi internet sitesi olan www.iskur.gov.tr aracılığı ile başvurularını yapabilecek.

www.iskur.gov.tr

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE