Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Pozisyonunda 1000 Personel Alınıyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayınlanan ilana göre; farklı illerdeki farklı çağrı merkezlerinde istihdam edilmek üzere, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi olarak toplamda 1000 kişi alınacak.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Pozisyonunda 1000 Personel Alınıyor!

Çağrı Merkezi sektöründe varlığını sürdüren, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde çalışma şansına ulaşacağınız farklı ilanlar ve şehirlerde, toplamda 1000 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı gerçekleştirilecek. Başvurular internet üzerinden sağlanabileceği gibi; aranan şartlarla ilgili detayları da sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi İllerde Alım Yapılacak?

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonunda çalışmak isteyenler için yayınlanan ilanlar, başta İstanbul, Ankara, Antalya, Samsun, Sivas, Adıyaman, Denizli, İzmir, Yalova ve Trabzon olmak üzere; birçok ilde istihdam için yayınlandı. Bu sayede, yaşadığınız ildeki çağrı merkezlerinde sizlerde iş bulabilir, aranan şartları sağlıyorsanız başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Yayınlanan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonunda aranan özellikler ise, şu şekildedir; Türkiye Cumhuriyet Vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, çağrı merkezi ortamında çalışmaya engel sağlık sorununa sahip olmamak, vardiya usulü ve hafta sonları çalışmak, takım çalışmasına uyumlu olmak ve erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak yer alıyor..

Bunun yanı sıra; en az ilkokul mezunu olması ve KPSS şartı aranmaması da, birçok adayın başvurmasını sağlamaktadır.

Nereden Başvuru Yapabilirim?

İlgili ilanlara başvuru yapabilmek için, İŞKUR E-Şube üzerinden veya direkt olarak İŞKUR bürolarından başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mucahit varan
Mucahit varan - 1 yıl Önce

Bende olmak istiyorum