Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Kadrosunda 1.107 Personel Alınacak!

Kamu kurumlarına çağrı merkezi müşteri temsilcisi kadrosunda 1.107 personel alımı yapılacak. Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak. Adaylara işin olsa ekibi olarak memur kamu personeli ve işçi alımlarında başvuru şartlarını aktarmaya devam etmekteyiz.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Kadrosunda 1.107 Personel Alınacak!

İŞKUR üzerinden 1.107 çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı yapılacak.

Türkiye İş Kurumu üzerinden açıklanan personel alım ilanına göre genel, engelli adayların başvuru yapabileceği, eğitim görmeye devam eden yeni mezun ya da yeni iş arayışında bulunan adaylara yönelik olarak alımlar yapılacak. İŞKUR alımlarında detaylar ise şöyle;

ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİ ALINACAK!

Office programlarına hakim, iletişim gücü yüksek olan, çağrı merkezi deneyimi olan yada daha önce bu alanda çalışmamış olanlara yönelik olarak çok iyi sözel ifadeye sahip, ikna yeteneği bulunan adaylar alımlarda öncelik sağlayabilirler. Ayrıca yabancı dil bilen çağrı merkezi alımlarında Almanca, Fransızca, İngilizce, Arapça gibi bir çok yabancı dilde çağrı merkezi müşteri temsilcisi aranıyor.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılabileceğinden e-şube üzerinden giriş yapmak özgeçmiş oluşturmak gerekli olacaktır. Ayrıca e-devlet şifresi ile de İŞKUR portalına giriş yapmak mümkündür. Adayların Türkiye genelinde bir çok, il ve ilçede başvuru yapabileceği alım bulunmaktadır.

İlanlara erişmek için: https://goo.gl/YB8dtt

Diğer gelişmelerden anında haberdar olmak için işin olsa sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. Uygulama için tıklayın.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2018, 08:12

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE