Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ASDEP 34 Personel Alıyor

Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ASDEP 34 personel alımı yapacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak.

Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ASDEP 34 Personel Alıyor
Yurt geneli Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı için ASDEP memur personel alımları yapılmaya devam ediyor. Tüm illerin toplam bin 500 kişilik alım yapması belenmekte olup il il alım ilanları kamuoyuna duyurulmaya devam ediyor. Alım ilanı yayımlayan iller arasına Bursa'da eklendi.

Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığı ile kamuoyuna duyurulan ilan da kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 34 ASDEP personeli alımı yapılacağı öğrenildi. Başvurular Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığı ile 16 Mart 2017 - 31 Mart 2017 tarihleri arasında yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR

Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 34 kamu personeli alımı yapacak. Peki bu alım ilanına kimler müracaat edebilir.

1) Türk vatandaşı olmak,
2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3) Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak,
4) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak şartıyla görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya akıl hastalığı olmamak
5) KPSSP3 Puan türünden 60 ve üzeri almak
6) Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olmak

Yukarıda belirtilmiş olan nitelikler Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığı ile aranmakta olup adayların 31 Mart 2017 tarihine kadar Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığı ile müracaat etmesi gerekmektedir.

//bursa.aile.gov.tr/duyurular/2017-asdep-basvuru-ilani

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE