Büroda Görevlendirmek Üzere Büro Memuru ve Güvenlik Görevlisi Kadrolarında 3 Bin 200 Personel Alımı!

İŞKUR üzerinden açıklanan personel alım ilanlarına göre, büro memuru, muhasebeci kadrolarında ve güvenlik görevlisi olarak 3 Bin 200 personel alımı yapılacak. Başvurularda lise mezunu alımlarda bulunuyor. İŞKUR ile yapılacak alım detaylar başvuru şartları, başvuru tarihleri haberimizde..

Büroda Görevlendirmek Üzere Büro Memuru ve Güvenlik Görevlisi Kadrolarında 3 Bin 200 Personel Alımı!

Firmaların personel ihtiyacının giderilmesi için İŞKUR üzerinden çok sayıda personel alımı yapılacağı açıklandı. 

İŞKUR kamu kurumlarına ve firmalara yapılacak olan personel ihtiyacının giderilmesi için önemli sayıda personel istihdamı yapmaya devam ediyor. Buna göre hangi kadrolarda alım yapılacak. 10 Ekim tarihi itibari ile 70 bin personel alımı devam ediyor.  En çok alım yapılacak olan meslekler arasında beden işçisi, temizlik görevlisi kadroları ile büroda görevlendirilmek üzere yapılacak alımlar gelmektedir. Yeni iş arayışında bulunacak adaylar için büroda görevlendirilmek üzere ön muhasebeci pozisyonunda ve büro görevlisi pozisyonunda alımlar yapılacak. Gevenlik görevlisi alımları ile birlikte 3 Bin 200 kişi alımlar sonucu göreve başlayacak.

BÜRODA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE PERSONEL ALIMI;

18 yaşını tamamlamış olan adaylar için firmalara ve kamu kurumlarına alımlara başvuru yapılabilmekte. Ön Muhasebeci kadrolarında alımlarda eğitim düzeyinde en az lise mezunu olan bir çok alım bulunuyor. Büro memuru ve muhasebeci alımlarına ulaşmak için tıklayın

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMLARI;

Silahlı ya da silahsız güvenlik görevlisi sertifikalarına sahip olan adayların Türkiye genelindeki firmaların güvenlik kadrolarındaki alımlara başvuru yapabilecekler. hali hazırda 174 yeni ilana başvurular devam ediyor. Adayların e-şube üzerinden giriş yapmaları ve başvuru son tarihinden önce başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.  Güvenlik görevlisi alımlarına erişmek için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 21:04

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE