Büro Memuru ve Muhasebeci Kadrolarında 1688 Personel Alınacak!

İŞKUR üzerinden büro memuru ve ön muhasebeci kadrolarında 1688 personel alınacağı açıklandı. Adayların başvurularda lise mezunu olması yeterli olacak. Büroda görevlendirilmek üzere personel alımları ilanları haberimizde...

Büro Memuru ve Muhasebeci Kadrolarında 1688 Personel Alınacak!

Türkiye İş Kurumu üzerinden büroda görevlendirilmek üzere personeller alınacak. Başvurular firmaların personel ihtiyacının giderilmesine yönelik olarak yapılmakta. Bilindiği gibi İŞKUR kamu kurumlarının ve özel firmaların personel istihdamında önemli katkılar sağlamakta. Buna göre en çok başvuru yapılan mesleklerden olan muhasebeci ve büro memuru kadrolarındaki alımlar 9 Ekim tarihi itibari ile 1688 olarak açıklandı. İŞKUR en çok personel ihtiyacı bulunan kadroları da açıklamakta. Buna göre 70 binden fazla personel alımında en çok ihtiyaç beden işçisi ve temizlik görevlisi kadrolarında olmakta. Adaylar İşkur açık iş ilanları sayfasından sıralamayı azalan olarak değiştirerek arama yaptıklarında en çok alım yapılan meslekleri sıralayabileceklerdir. Firmaların bürolarda görevlendirmek üzere yapmış olduğu alımlardan büro görevlisi ile ön muhasebeci kadrolarına başvuru yapabilmek için bazı genel şartlar aranmakta.

GENEL ŞARTLAR;

T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, üst yaş sınırında ise başvuru özel şartlarında belirtilmektedir.  Diğer şartlarda ise; askerlik ile ilişiği bulunmamak, başvuru yapılacak pozisyonların eğitim şartlarını taşımak istenilmektedir. Ön muhasebeci kadroları için bazı muhasebe paket programlarını bilmek bilgisayar bilgisinin olması ve kullanabilmek başvurularda öncelik sağlayabilmektedir. İlanlara ait detayları aşağıdaki bağlantılardan öğrenebilirsiniz. Diğer ilanlardan anında haberdar olmak için işin olsa sitemizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Büro memuru alımları; https://goo.gl/faA7Ns

Ön muhasebeci alımları; https://goo.gl/77a1S6

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 23:42
YORUM EKLE