Büro İşlerinde Görevlendirmek Üzere Büro Memuru, İdari İşler ve Gümrük Memuru Alımı Yapılacak!

İŞKUR üzerinden firmaların personel ihtiyacının giderilmesi için çok sayıda büro görevlisi alınacak. İdari işler, büro memuru, gümrük memuru kadrolarında 800 personel istihdamı yapılacak. İşte detaylar

Büro İşlerinde Görevlendirmek Üzere Büro Memuru, İdari İşler ve Gümrük Memuru Alımı Yapılacak!

İŞKUR üzerinden firmaların ve kamu kurumlarının personel ihtiyacının giderilmesi için çok sayıda personel alımı yapılacak.

Bilindiği gibi Devlet Personel Başkanlığı ve Türkiye İş Kurumu iş veren ile iş arayan vatandaşları buluşturarak, istihdamda önemli katkılar sağlamakta. İşkur üzerinden açıklanan özel firmaların personel alım ilanlarında, büro görevlisi alımları yoğun ilgi görmekte. Eğitim düzeyinde farklı düzeyde bulunan adaylara yönelik, iş başı programları, drek göreve başlayabilecekleri personel alımlarında başvurular da devam etmekte: Buna göre idari işler görevlisi, gümrük memuru, büro memuru kadrolarında 800 kişilik alım yapılacak.

Adayların başvurularda istenilen eğitim düzeyine sahip olmaları istenilmektedir. Lise, ön lisans yada lisans mezunu olan adaylar ve okur yazar eğitim seviyesine sahip olan adaylar için çok sayıda personel alımı bulunuyor. Buna göre, büroda görevlendirilmek üzere yapılan alımlarda yoğun olarak en az lise ve dengi okullardan mezun olmak ve daha yukarı bir eğitim seviyesine sahip olmak yeterli olacak. Yaş şartında ise 18 yaşını tamamlamış olmak 19 yaşından gün almış olmak gerekmektedir.

GÜMRÜK MEMURU ALIMI;

Ön lisans mezunu olan adayların başvuru yapabilecekleri gümrük memuru alımında metamarda çalışmak, gümrük müşavirliği alanında dış ticaret operasyonlarında deneyimli olmak, B sınıfı ehliyet sahibi olmak, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak istenilmektedir.

İlana erişmek için: https://goo.gl/sdJ5UM

İDARİ İŞLER PERSONELİ;

Firmaların idari işler birimlerinde görevlendirilmek üzere 5 farklı ilan açıklandı. Buna göre idari işler büro memuru alımlarında İstanbul, Erzurum illerinde personeller istihdam edilecek. Lise, ön lisans mezunu olmak istenilmektedir.

İdari işler alımlarına erişmek için: https://goo.gl/WEvyG8

BÜRO MEMURU ALIMLARI;

Büro memuru alımlarında ise 756 açık iş ilanı bulunmakta. Buna göre firmaların bürolarında görevlendirilecekleri alımlarda adayların gerekli olan eğitim seviyesine sahip olmaları, office programlarına hakim olmaları gibi şartlar aranmaktadır

İlanlara erişmek için: https://goo.gl/G2bkhH

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2018, 23:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
EFSUN
EFSUN - 2 yıl Önce

İLAN SAYFASINA ULAŞABİLECEKMİYİZ ACABA

Ercan
Ercan - 2 yıl Önce

İş arıyorum çok mağdurumuz

Esra
Esra - 2 yıl Önce

Bu haberi veriyorsunuz iyi hoş ama ilana nereden başvuracağız?

Besime burul
Besime burul - 2 yıl Önce

Bazı linkler açılmıyor neden acaba

Şhdezgi
Şhdezgi @Besime burul - 2 yıl Önce

Devamlı böyle link veriyorlar ne açılıyor ne bir şey oluyor.Başvulucak hiç bir şey yok ortada bizler girip girip çıkıyoruz birde üzerine linki açıcaz diye uğraşıyoruz ????

Kübra Aykemez Ceylan
Kübra Aykemez Ceylan - 2 yıl Önce

İlan sayfaları sürekli başka sayfalara yönlendiriyor nereden başvuru yapacağız acaba. Sırf ilan koymak için mi yazıyorsunuz

Hayriye
Hayriye - 2 yıl Önce

Basvurabilirmiyim

Hayriye
Hayriye - 2 yıl Önce

Basvuru yapmak istiyorum