Borusan Holding Personel Alımı 2016

Borusan Holding, çelik, inşaat ve yan sanayi gibi pek çok sektörde yatırım yapmış bu alanlarda faliyetini sürdüren büyük şirketlerden bir tanesidir. Şirket ilan sitelerine eleman alım ilanı vermeye devam etmektedir.

Borusan Holding Personel Alımı 2016
Borusan Holding, otomotiv, çelik, inşaat ve yan sanayi sektörlerinde ülkemizde aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Pek çok alanda yatırımlarına devam eden Borusan Holding nitelikli personel alımları ile şirketin büyümesine olanak sağlamaktadır.

Her sene yüzlerce personel alımı yapan firma 2016 yılında da yeni eleman alım ilanlarını vermeye devam ediyor. Pek çok sektörde farklı pozisyonda çalışmak için Borusan Holding'in kurumsal ilan profillerine başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Yeni yapılan açıklamalar ile Borusan Holding personel alımı yapacağını duyurdu

Alınacak Personellerin Çalışacağı Pozisyonlar

BMW SATIŞ DANIŞMANI
ÜRETİM PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI
KARA NAKLİYE MEMURU 
SERVİS MÜHENDİSİ  
ALACAK TAKİP UZMAN YARDIMCISI  
SATIŞ SONRASI SAHA BİRİM YÖNETİCİSİ 
HUKUK DEPARTMANI UZMANI

Yukarıda adı geçen tüm pozisyonlara Borusan Holding personel alımı yapmaktadır. Boş kontenjanların doldurulduğu gibi yeni açılan sanayilere eleman alımları da yapılmaktadır
Borusan Holding eleman alımlarına her sene devam ettiği gibi aynı yıl içerisinde verdiği ilanlarını da sürekli olarak güncellemektedir. Şuan da açık olan pozisyonlar yukarı da liste halinde sizlere sunulmuştur. İlerleyen aylar da yeni boş pozisyonlarında Borusan Holding tarafından duyurulacağını tahmin etmekteyiz

YORUM EKLE