Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı İçin Çok Sayıda Personel Alımı!

Birleşmiş milletler kalkınma programı için personeller istihdam edilecek. idari asistan, program asistanı sosyal güvenlik personeli beceri geliştirme görevlisi istihdam görevlisi kadrolarında Birleşmiş Milletler personel alım detayları başvuru şartları?

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı İçin Çok Sayıda Personel Alımı!

Birleşmiş Milletler kalkınma programları kapsamında personeller alınacak. yeni açıklanan ilanlara göre Dışişleri Bakanlığının hizmet sunumu etkinliğinin arttırılması amacıyla e-konsolosluk sisteminin kurumsallaştırılması ve yaygın kullanımı projesi kapsamında 6 farklı kadro için alımlar yapılacak. Başvuru yapacak olan adayların ilgili ilanlardaki genel ve özel şartları taşımaları gerekmektedir.

Alım yapılacak kadrolar için 12 ay süre ile fonun devam edilebilirliğine bağlı olarak değişecek şekilde istihdam edilecek. Buna göre sistem destek uzmanı, web tasarım ve grafik tasarım görevlisi, yazılım uzmanı, kadrolarında alımlar yapılacak.

Sistem uzmanları temel sistem tasarımını gereksinimlerini analiz etmek, altyapı bakımı, donanım desteğinin genişletilmesi, donanım problemlerinin çözümü görevlerinde bulunacak.

Yazılım uzmanlar web sitesi spekiyasyonları hazırlamak, sayfa tasarlamak, grafik animasyon tasarımı ve dijital fotoğrafların işlenmesinde tasarım fikirlerinin sunumunda, içeriği düzenleme, hataların çözümü gibi görevlerde bulunacaklar.

Adayların başvurularda pozisyonlar için tecrübe şartı aranacak. Bunun için başvuru koşullarını inceleyerek detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz. ilan detayları için: https://jobs.partneragencies.net/erecruit.html  ilan numaraları ise; (20547 20550 20552 20548 20549 20551)

Diğer personel alımlarından anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2019, 10:11

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 1 yıl Önce

İş arıyorum yani Şoför olarak ihtiyacı şanlıurfa da beni arayabilirse çok iyi olur ben 27 yaşındayım ve doğuştan şoförün yani profesyonel şoförün lütfen ihtiyacı olanlar mutlaka beni arasínlar.TL: No:0542 522 5863