Birçok Firma İŞKUR Üzerinden 4 bin 470 Temizlik Görevlisi Alım İlanı Yayınladı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlara göre, Türkiye geneli toplamda 4 bin 470 adet farklı pozisyonlarda değerlendirmek üzere Temizlik Görevlisi alınacak.

Birçok Firma İŞKUR Üzerinden 4 bin 470 Temizlik Görevlisi Alım İlanı Yayınladı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlara göre, Türkiye geneli toplamda 4 bin 470 adet farklı pozisyonlarda değerlendirmek üzere Temizlik Görevlisi alınacak. Farklı pozisyonlarda çalıştırılmak üzere, genel title olarak Temizlik Görevlisi alımını, birçok firma İŞKUR üzerinden yayınladı. İlan detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi Pozisyonlarda Alım Gerçekleşiyor?

Temizlik Görevlisi olarak alınacak personeller için alınacak pozisyonlar ve sayıları şu şekildedir; Temizlik Beden İşçisi (430), Süpürgeci Temizlik İşçisi (3), Genel Temizlik Görevlisi (4032), Hastane Temizlik Görevlisi (3) ve Tuvalet Temizlik Görevlisi (3) adet olarak açıklandı. Toplamda 4 bin 470 Temizlik Görevlisi alınacak olup, alım şartları değişkenlik göstermektedir.

Başvuru Şartları Neler?

Temizlik Görevlisi pozisyonlarına başvuru yapabilmeniz için, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, Kamu Hak ve Hizmetlerinden mahrum olmamak, bedensel bir soruna sahip olmayıp, sağlık gereksinimlerini yerine getirmek gibi şartları sağlamanız, gireceğiniz pozisyona göre de özel gereksinimleri sağlamanız gerekecektir.

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Başvuru yapabilmeniz için, İŞKUR üzerinde iş arıyor statüsüne sahip olmanız gerekmektedir. Bununla birlikte, dijital ortamda İŞKUR e-şube’den, bireysel olarak da İŞKUR bürolarını ziyaret edebilirsiniz.

Başvuru Adresi:  https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4335

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Kaan
Ali Kaan - 2 yıl Önce

Typ ile aldıklarınız 6 ay sonra yine işsiz kalıyor Alacaksaniz devamlı alin

N.K
N.K @Ali Kaan - 2 yıl Önce

Geçici iş malesef aralık 10 dan sonra yine iş ararız 1sene

Halil
Halil - 2 yıl Önce

Köle alımımı işveren kazansın biz kölesi olak 3 kuruşa çalış babam çalış artık şu şirketlerin denetlenmesi lazım her ay farklı maaş yatırırlar 1700 maaş 700 ev kirası 1000 kaldı elektrik su gaz 400 kaldı 600 yeme masrafı 350 dolmuş parası 250 kaldı 0 çocuk okul masrafı giysi ayakkabı almadan yaşayacan berbere saçını kestirmeyecen daha benim saymayı unuttuğum bir sürü şey kafayı yemek üzereyim

Gúlbeyaz
Gúlbeyaz - 2 yıl Önce

Typ numarasını bilen varmı ankara için

Gúlbeyaz cettanır
Gúlbeyaz cettanır - 2 yıl Önce

Typ numarasını bilen varmı ankara için

Sevim
Sevim @Gúlbeyaz cettanır - 2 yıl Önce

Zaten sabit bir is olursa herkes kendi adamini aliyo bizi dusunen yokki