Bin Şoför Alımı Yapılıyor! En Az İlköğretim Mezunu

Faaliyetlerine devam eden kuruluşlar kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu şoför alımı yapılıyor.

Bin Şoför Alımı Yapılıyor! En Az İlköğretim Mezunu
Ülkemizde bilindiği üzere faaliyetlerine devam etmekte olan kuruluşlar İŞKUR, interaktif iş ilanları ve resmi internet siteleri aracılığı ile alım yapacakları pozisyonlar hakkında bilgi vermektedir. İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilanlara bakıldığında çok sayıda kuruluşun bin şoför alımı yapılacağı görülmektedir.

Alım ilanları firmalara göre farklı tarihlerde yayımlanmış olup tüm ilanların 10 günlük süreleri vardır. Yani bugün ve yarın başvuru süresi dolacak bazı ilanlarda bulunmaktadır. Toplam bin şoför alımı yapılmakta olup müracaat etmek isteyen adaylar ne yapmalı? Başvurular nasıl yapılır?

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilanlara bakıldığında toplam bin şoför alımı yapıldığı görülmektedir.

Yolcu Taşıma Şoförü: 120 Personel
Yük Taşıma Şoförü: 887 Personel

Yukarıda hangi pozisyon için kaç personel alımı yapılacağı belirtilmiştir. Müracaat etmek isteyen adayların İŞKUR aracılığı ile başvurularını yapabilir. Yine İŞKUR'a gidemeyen adaylar internet üzerinden de başvuru yapabilir.

İNTERNETTEN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

İŞKUR'a gitmeye vakit olmayan ya da gidemeyen adaylar İŞKUR'un alım sorgulama sayfası aracılığı ile başvurularını yapabilir.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Yukarıda belirtilmiş olan linki takip eden adaylar İŞKUR'un hangi pozisyon için personel alımı yaptığı görebildiği gibi yolcu taşıma ve yük taşıma personel alımları için internetten başvuru yapabilir.

Her alım ilanının son başvuru tarihi bulunmaktadır. Kimi ilanlar bugün, kimi ilanlar yarın ve bazı ilanlarda daha sonra ki günlerde sona ermektedir. Adayların bu tarihlerden önce başvuru yapması gerekmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE