BİM Market En Az İlköğretim Mezunu Çok Sayıda Personel Alıyor!

BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapıyor.

BİM Market En Az İlköğretim Mezunu Çok Sayıda Personel Alıyor!

Ülkemizin mağaza, market sektörünün öncü markaları arasında yer almakta olan BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi Türkiye geneli yatırımlarını gerçekleştirmekte olup açık pozisyonlar için çok sayıda personel alımları gerçekleştirmektedir.

BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi personel alımı ilanları kurumun resmi internet sitesi ya da interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında çok sayıda personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve detaylar nedir.

DETAYLAR

Alım Yapacak Firma: BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda
Farklı Pozisyon Sayısı: 65'e Yakın

ALINACAK KADROLAR

BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdm etmek üzere 65'e yakın kadro için Türkiye geneli çok sayıda personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi personel alımı yapacak.

Çay - Kahve Servis Elemanı
Depo Personeli
Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcıları
Kurumsal Satış Temsilcisi - Engelli
Satış Elemanı

Depo Sayım Ve Mal Kabul Elemanı
Bölge Kasa/Reyon Personeli
İşe Alım Asistanı
Danışma Görevlisi
Eğitim Asistanı
Eleman
Genel Başvuru

Yukarıda alım yapılacak olan kadrolardan bazıları verilmiştir.

BAŞVURULAR

Yukarıda BİM marketin alım yapacağı pozisyonlar hakkında bilgi verilmiştir. Eğer sizlerde müracaat etmek istiyor, tüm pozisyonların ne olduğunu görüntülemek istiyorsanız aşağıdaki linki takip edebilirsiniz. Bu link aracılığı ile tüm pozisyonları görebilir, nitelikler hakkında bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

https://goo.gl/KL8AyQ   
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE