BİM Mağazaları Yurt Geneli Yüzlerce Personel Alımı Başvuruları Sürüyor!

Bim Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yüzlerce personel alımı yapıyor. Başvurular sürüyor.

BİM Mağazaları Yurt Geneli Yüzlerce Personel Alımı Başvuruları Sürüyor!

Türkiye'nin dört bir yanında bulunan Bim Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi yeni şube açılışlarına devam ederek ihtiyaçlar doğrultusunda personel alımları da gerçekleştirmektedir. Bim Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi personel alımı ilanları resmi internet sitesi ve interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır.

Bim Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi personel alımı ilanlarına bakıldığında Türkiye geneli çok sayıda ilanın yayımlandığı görülmektedir. Peki Bim Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi hangi pozisyonlar için perosnel alımı yapacak ve detaylar nedir.

DETAYLAR

Alım Yapacak Firma: BİM Market İlan Edilen Pozisyon Sayısı: 50'e Yakın Alınacak Personel: Çok Sayıda

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Bölge Taze Gıda Personeli Mağaza Personeli Bölge Kasa Reyon Personeli Mağaza Personeli (Engelli) Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı Unlu Mamüller Personeli Kozmetik Personeli Kasap-Şarküteri Personeli Meyve-Sebze Personeli BİM Market tarafından ilan edilmiş olan 50'e yakın kadro için en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılmaktadır. Peki adaylar nasıl başvurularını yapabilir.

BAŞVURULAR

BİM Market bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların çok sayıda farklı pozisyonlarda istihdam etme fırsatı bulunmaktadır. İlgili pozisyonlar için aranmakta olan şartların ne olduğu hakkında bilgi edinmekte müracaat etmek isteyenlerin aşağıda yer alan linkler vasıtası ile başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/KL8AyQ  
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 3 yıl Önce

Memur emeklilerin den kesilen aile yardımının verilmesini istiyoruz saygılarımla

Vatandaş
Vatandaş - 3 yıl Önce

Saglikta birdahaki atama ne zaman sağlık meslek liselerinden yok denecek kadar az atama yapıldı 1200 500 atamanın içinden 300 350 atama yapıldı bu gidişle hemşireler diploma elinde işsiz kalmaya devam eder atama bekliyoruz saygılarımla