BİM En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Başvuruları Sürüyor!

BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu çok sayıda personel alımı yapıyor.

BİM En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Başvuruları Sürüyor!

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi yurt genelinde büyük çaplı yatırımlar yapmaya devam ettiği gibi yine açık pozisyonları için personel alımları yapmakta ve yeni açılan tüm şubeleri personeller ile doldurmaktadır. BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi personel alımı ilanları resmi internet sitesinde yer alan insan kaynakları, açık pozisyonlar ya da interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır.

BİM Market tarafından hazırlanarak yeni kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında yurt geneli çok sayıda en az ilköğretim mezunu personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve detaylar nedir.

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Firma: BİM Marketler
En Az Mezuniyet:İlköğretim
Farklı Pozisyon: 60'a Yakın
Çok Sayıda: Çok Sayıda

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

BİM Marketler 60'a yakın farklı pozisyon için personel alımı yapacak. Peki alım yapılacak pozisyonlar hangileridir?

Çay - Kahve Servis Elemanı
Depo Personeli
Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcıları
Kurumsal Satış Temsilcisi - Engelli
Satış Elemanı
Depo Sayım Ve Mal Kabul Elemanı
Bölge Kasa/Reyon Personeli
İşe Alım Asistanı
Danışma Görevlisi
Eğitim Asistanı
Eleman
Genel Başvuru

BAŞVURULAR

Yukarıda alım yapılacak bazı pozisyonlar ve detaylar verilmiştir. BİM Market bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların aşağıda yer almakta olan linki takip etmesi ve müracaatlarını buradan tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/YjdsWg
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Doganci
Doganci - 4 yıl Önce

Basvurmaya degmez once sizi 6 ay 1350 tl ye yemek yol parasi vermeden calistiriliyor sonrada isine gelirse işe aliyr Dalga gecer gibi verilen 3 kurus o kadar is yaptiriliyor.. iş e hadi başladınız diyelim alacağınız 1750 yemek yol yok herhamgi bi para yok.yani asgari ucrete calismis oluyorsunuz