BİM En Az İlköğretim Mezunu Çok Sayıda Personel Alıyor!

BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi açık pozisyonları için en az ilköğretim mezunu çok sayıda personel alımı yapıyor.

BİM En Az İlköğretim Mezunu Çok Sayıda Personel Alıyor!

Türkiye'nin dört bir yanında bulunan ve mağazacılık sektörü arasında en çok tercih edilen markalar arasında yer almakta olan BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi yeni açılan şubeler, eski şubeler, depo ve taşımacılık gibi pozisyonlar için personel alımları yapmaktadır.

BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi personel alımı ilanları resmi internet sitesinde ki iş ilanlar, kariyer sayfası ya da interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır. Buna göre BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi çok sayıda personel alımı yapacak peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak..

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Bölge Taze Gıda Personeli

Mağaza Personeli

Bölge Kasa Reyon Personeli

Mağaza Personeli (Engelli)

Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı

Unlu Mamüller Personeli

Kozmetik Personeli

Kasap-Şarküteri Personeli

Meyve-Sebze Personeli

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta olmak üzere BİM çok sayıda farklı pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Peki BİM market personel alımı ilanına müracaat edecek olan adaylar nasıl başvurularını yapabilirler.

BAŞVURULAR

BİM Market personel alımı ilanlarına müracaat edecek olan adayların aşağıda belirtilmiş olan linkleri takip ederek pozisyonlar için aranmakta olan nitelikler hakkında bilgi edinmesi ve uygun bulunduğu pozisyonlar için müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/KL8AyQ

TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE