BİM Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak! İlanlar İŞKUR Üzerinden Yayımlandı

BİM tarafından İŞKUR ilanları üzerinde çok sayıda personel alımı yayımlandı. Yayımlanan BİM personel alımlarının detayları haberimizde...

BİM Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak! İlanlar İŞKUR Üzerinden Yayımlandı

Ülkemizde çok sayıda şubesi bulunan ve perakende market zinciri olarak adlandırılan BİM, bünyesine yeni personeller katmaya hazırlanıyor. Binlerce kişilik personel kadrosuna yeni personeller alacak olan BİM, yayımladığı ilan şartlarına uygun adaylar arasından personel alımları gerçekleştirecek. İŞKUR personel alımları üzerinden ilana çıkan şirket, yayımladığı ilan detaylarına uygun adaylar arıyor.

İŞKUR üzerinden ilana çıktı

350' ye yakın pozisyon için personel alım ilanı yayımlayan BİM, ilana başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olmalarını istemektedir. Başvuru yapacak adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları, sağlık problemleri bulunmaması, kamu zararına faaliyette yer almamış olması, takım çalışmasına yatkın olması, mesai saatlerine özen gösterecek olması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması, temsil ve ifade yeteneklerinin güçlü olması, iletişim becerisi gelişmiş olması, vardiyalı çalışma sistemini kabul ediyor olması, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olması gibi özellikleri taşıyan adaylar arasından; çeşitli pozisyonlara personel alımları yapılacaktır.

Başvurular nasıl yapılır?

BİM personel alım ilanları İŞKUR açık iş ilanları sayfası üzerinden kamuoyuna duyurulmuştur. İlanlara başvuru yapabilmek için İŞKUR profilinizle üye girişi yaptıktan sonra, açık iş ilanları alanına ulaşınız. Burada arama yerine BİM yazarak, aratınız. Açılan ekranlarda ilgili pozisyonlara ve başvurularda adaylarda aranacak özelliklere erişim sağlayabilirsiniz. Tüm başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirileceği için, İŞKUR üye profilinizdeki bilgilerin güncel olduğundan emin olunuz. Profilinde eksik ya da hatalı bilgi bulunan adayların başvuru yapmalarına izin verilmemektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet karatas
mehmet karatas - 3 yıl Önce

emeklilerde olurmu

Yusuf.güneş
Yusuf.güneş @mehmet karatas - 3 yıl Önce

03/02/1967.doğumluyum.dahaönce.yırmiyılmarkette.çalıştım.şuanda.boştayım

Demet özdemir
Demet özdemir - 3 yıl Önce

Başvuru yapmak istiyorum fakat açık iş ilanlarına bim yazdığımda ilan çıkmıyor yardımcı olurmusunuz.

Hamet ergin
Hamet ergin @Demet özdemir - 3 yıl Önce

ben 23 yaşındayım çalışmak istiyorum

Onurcan
Onurcan @Demet özdemir - 3 yıl Önce

Iskur dan giris yapip basvurmaniz lazim

Fatih mehmet bülbül
Fatih mehmet bülbül - 3 yıl Önce

Lise mexunuyum

oktay öztürk
oktay öztürk - 3 yıl Önce

basvurmak ıstıyorum

mashar
mashar - 3 yıl Önce

Lise sadece bim de calışmak istiyorum 05462251947

Mashar
Mashar - 3 yıl Önce

Van merkez de iş ariyorum sadece lise okudm bizde çalırmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler 05462251947 cok açil işe ihtiyaçim var

Mashar
Mashar - 3 yıl Önce

Cok açil işe ihtiyaçim var van merkez de bim de calışmak istiyorum

Kamuran akkoc
Kamuran akkoc - 3 yıl Önce

Kardesim uzak durun hak yenen köle gibi calısan olmak istemiyorsanız daha düzgün bir iş bakın


SIRADAKİ HABER