BİM Çok Sayıda Eleman Alımı Yapıyor!

BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi açık pozisyonlarına kabul ettiği müracaatlar ile çok sayıda eleman alımı yapıyor.

BİM Çok Sayıda Eleman Alımı Yapıyor!
Türkiye'nin dört bir yanın da bulunmakta olan BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi aktif olarak mağazacılık faaliyetlerine devam etmekte olan yine BİM açık olduğunu tespit ettiği tüm pozisyonlar için personel alımları da gerçekleştirmektedir.

Resmi internet sitesi aracılığı ile müracaatları kabul etmekte olan BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi adaylara yakın olan şubelerde ki açık pozisyonlara göre müracaat eden adaylara dönüşlerini yapmaktadır. Peki BİM hangi pozisyonlar için alım yapıyor ve detaylar nedir?

DETAYLAR

Alım Yapacak Mağaza: BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi
Farklı Pozisyon Sayısı: 12

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK


Vasıfsız Eleman
Kasiyer
Tedarik Zinciri-Sipariş Ve Stok Yönetimi Yetkilisi
Bölge Taze Gıda Personeli
Unlu Mamüller Personeli
Kasap-Şarküteri Personeli
Mağaza Geliştirme Asistanı
Bölge Kasa Reyon Personeli
Eğitim Asistanı
Bölge Kasa Reyon Personeli
Genel Başvuru
Engelli Personel
Yukarıda yer almakta olan pozisyonlar için adaylar müracaatlarını gerçekleştirebilmekte olup form aracılığı ile adaylar mağaza, depo ya da ofis seçimi yaparak başvurularını gerçekleştirebilir.

BAŞVURULAR

BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi farklı pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Peki nasıl başvuru yapılır. Buna göre aşağıda ki linki takip edecek olan adaylar ilgili formu doldurarak müracaatlarını internetten gerçekleştirebilmektedir.

//www.bim.com.tr/Categories/676/hizli-basvuru.aspx
DİĞER İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER