BİM Birleşik Mağazaları Personel Alımı İlanları

BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi yayımlamış olduğu çok sayıda açık pozisyon için personel alımı yapıyor.

BİM Birleşik Mağazaları Personel Alımı İlanları

Ülkemizde faaliyetlerine dört bir yandan devam etmekte olan BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi yeni bulmuş olduğu şubeler için personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. Alım ilanlarını resmi internet sitesi ve online iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurmakta olan BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi yeni personel ilanları yayımlamaya devam ediyor.

İnteraktif iş ilanları siteleri aracılığı ile personel ilanları yayımlayan BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi 35'e yakın pozisyon için personel alımı gerçekleştirecek. Peki hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak ve detaylar nedir?

DETAYLAR

Alım Yapacak Market: BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi
Açık Pozisyon Sayısı: 35'e Yakın

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK


BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi yayımlamış olduğu 35'e yakın pozisyon için personel alımı gerçekleştirecek. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Mağaza Geliştirme Asistanı

Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcıları
Depo Personeli
Bölge Taze Gıda Personeli
Bölge Kasa Reyon Personeli
Meyve-Sebze Personeli
Eğitim Asistanı
Mağaza Personeli (Engelli)
Vasıfsız Eleman
Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta olmak üzere BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi farklı pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmektedir.

BAŞVURULAR

BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketinin yayımlamış olduğu pozisyonlara müracaat edecek olan adayların aşağıda ki linki takip etmesi ve gerekli pozisyonların için nitelikleri uyum sağlıyorsa adayın yine aynı kanal üzerinden başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 13:58

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE