Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı 2017

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinin memur personel ihtiyacını gidermek amaçlı Yutrdışında sürekli olarak çalışacak personeller alıyor.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı 2017
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 31 Aralık 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki memur personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı bölgelerde personel alacak. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yurtdışı teşkilatında görevlendirmek üzere toplamda 4 adet personel alımı gerçekleştirecek.  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Türkiye Cumhuriyeti Vaşington BE'de 1 adet, Türkiye Cumhuriyeti Berlin BE'de 1 adet, Türkiye Cumhuriyeti Tokyo BE'de 1 adet, Türkiye Cumhuriyeti Los Angeles BK'de 1 adet olmak üzere toplamda 4 personel alacak. Adaylardan, İngilizce, Almanca, Japonca dilllerini bilmeleri şartı aranacaktır. 

Adaylardan ayrıca, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımaları, En az dört yıllık yükseköğretim mezunu olması, Kamuda en az 3 (üç) yıl görev yapmış olması veya kamuda 3 yıldan az görev yapmış olmaları halinde kendi mesleki alanında doktora yapmış olması, Mesleki yeterlilik sınavından başarılı olması, gerekli yabancı dilleri bilmesi ve Aylıktan kesme ve daha ağır bir disiplin cezası almamış olması gereklidir. Bu şartları taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir. 

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 16 Ocak 2016 tarihi saat 23:59 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Bakanlık internet sitesi “www.sanayi.gov.tr” adresinde yayımlanan, “Bilim ve Teknoloji Müşavirliği ile Bilim ve Teknoloji Ataşeliği Başvuru Formu” doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE