Belediyeye İŞKUR Üzerinden 24 Personel Alınacak! En Az Okur Yazar Olma Şartıyla!

İŞKUR üzerinden açıklanan ilana göre Belediyeye 24 kişi alınacak. Başvurular alınmaya başlanan ilanda kamu kurumu geçici statüsünde tam süreli olarak istihdam edileceği belirtildi.

Belediyeye İŞKUR Üzerinden 24 Personel Alınacak! En Az Okur Yazar Olma Şartıyla!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Şırnak Belediyesine 24 personel alımı yapılacak.

Şırnak Belediye Başkanlığına işçi alımı başvuruları başladı. İŞKUR'da yayımlanan ilana 5 gün içerisinde başvuru yapılması istenildi. Adayların başvurularında alım yapılacak olan 24 kişinin dört katı kadar aday noter kurası ile belirlenecek. Belirlenen kurada ismi bulunan adaylardan belge teslim etmeleri istenilecek. Başvuru şartlarına uyan adaylar kurum internet sitesi üzerinden adaylara duyurulacak.

BAŞVURU DETAYLARI;

Başvurularda adayların en az okur yazar olması istenilecek. Kadın ve erkek adayların yaş şartında 18 yaşı ile 40 yaş aralığında olması istenildi. Şırnak Belediyesinde 27 Kasım tarihinde saat 14:00 ile 15:00 saatleri arasında kura yapılacak.

Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilecekler. Asgari ücret maaş ve Sgk sosyal olanların sağlanacağı açıklanan ilanda geçici süreli istihdam sağlanacak ve başvurular 26 Kasım tarihine kadar devam edecek.

İlan detayları için tıklayın

Diğer ilanlardan anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 15:55
YORUM EKLE