Belediye İŞKUR Üzerinden KPSS Olmadan Personel Alımı Yapacak!

Malatya Belediyesi İŞKUR kurum dışı işçi alımı talep ile personel alımı yapacağını açıkladı. Adayların KPSS şartı olmadan ve eğitim düzeyinde en az ilköğretim mezunu olmaları yeterli olacak.

Belediye İŞKUR Üzerinden KPSS Olmadan Personel Alımı Yapacak!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Malatya Belediyesine işçi personel alımı yapılacağı açıklandı. Kurum dışı personel alımı ilanına göre Malatya Belediyesinde görevlendirilmek üzere Meston Kent dizayn Çevre firması aracılığı ile personeller istihdam edilecek. 

Başvuru yapan adaylar arasından istihdam edilecek olan personel sayısı ise 70 olduğu belirtildi. Buna göre adayların 70 kişilik işçi personel alımına başvurularını 24 Ekim tarihi itibari ile yapabilecekler. Adaylar son gün olan 8 Kasım 2018 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Başvuru Malatya Yeşilyurt adresinde belirtilen adresine istenilen belgeler ile birlikte şahsen müracaat yapılabilecek.

BELGELER;

Adaylar kimlik fotokopisi, nüfus kayıt örneği, adli sicil kaydı, mesleki belgeleri gösteren diğer belgeler ile birlikte alım için başvuru yapabilirler. 

Kaldırım yapım ve onarım işinde tecrübeli kaldırım ustası, kalıpçı, demirci, kaldırım yapımı onarım işinde beden işçisi mesleki özelliklerine sahip olan personeller istihdam edilecek. 

İlan detayları için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 00:27

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Türkan Dokgöz
Türkan Dokgöz - 1 yıl Önce

Neden heryerde 35..40yaş sınırı var 50yanda olanlar iş bulma da zorlanıyor bende 48yaşındayım beni de almıyorlar