Bekçi Alımlarında İlk Kez Uygulanıyor!

1. dönem bekçi alımları için personel alım süreci devam ederken, daha önce yapılan çarşı ve mahalle bekçisi alımlarından daha farklı süreç devam etmekte. İşte ayrıntılar.

Bekçi Alımlarında İlk Kez Uygulanıyor!

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak göreve atanmak için 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımları devam ediyor. Daha önceki personel alım sürecinden farklı bir alım yapılmakta. Bilindiği gibi Polis Akademisi Başkanlığı tarafından açıklanan ilanda alımlar ve başvurular daha önce ayrı ayrı yapılmaktaydı. İlk kez uygulanan değişikliklerin ardından geçtiğimiz günlerde Polis Akademisi Başkanlığınca sözlü sınav tarihileri ve mülakat yerleri duyuruldu. Buna göre yazılı sınav sonucundan başarılı olan adaylar fiziki yeterlilik ve sözlü sınava tabi tutulacaklar.

10 BİN BEKÇİ ALIMI;

Polis Akademisi Başkanlı bekçi alımlarının tamamlanmasının ardından 10 Bin bekçi alımı daha bekleniyor. Adayların beklemiş olduğu yeni bekçi alımı için ilanlar ne zaman açıklanacağı henüz belli değil. Bunun için işin olsa sitemizi takip ederek ne zaman açıklanacağını anında haberdar olabilirsiniz.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 00:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa pulat
Mustafa pulat - 2 yıl Önce

Bekçilik için sondurum

Ahmet çalışkan
Ahmet çalışkan - 2 yıl Önce

Alımlar için net günü ne zaman belli olacak

orhan ölmez
orhan ölmez - 2 yıl Önce

bende cok isdiyorum ama nasil kayid olurum sinavlara nasil katilirim

Vedat tüm
Vedat tüm - 2 yıl Önce

Nasıl başvurulur