Banka Güvenlik Görevlisi Alımı İş İlanları

Sizde herhangi bir bankada güvenlik görevlisi olmak istiyormusunuz. Banka'da Güvenlik görevlisi olmak için yazımızın devamında verilen bilgileri inceleyebilirsiniz.

Banka Güvenlik Görevlisi Alımı İş İlanları
Sadece güvenlik görevlisi deyip geçmek herhalde bu işi yapanlara bir hakaret olsa gerek. Güvenlik görevlisi demek can güvenliğini sağlayan en etkin birim demek. Bu mana da bu güzel görevi bir de bankalarda yaptığınızı düşünün.

Banka güvenlik görevlisi alımı iş ilanları, bu gün neredeyse tüm bankalar aracılığı ile yapılmaktadır. Gerek eski açıkların yerini doldurmak amaçlı olsun isterlerse de yeni açılacak olan şubeler için kadrolarındaki eksiklikleri tamamlamak için olsun güvenlik görevlisi açığı her bankada bulunmaktadır. Bu bağlamda sadece güvenlik sağlamak amacıyla değil aynı zamanda müşterilere de yardımcı bir danışman olmak amacıyla da bankanın ihtiyaçlarına koşabilendir güvenlik görevlisi.

Bu gün bankalarda ki bu açığı gidermek için ilanlar verilirken her banka da bildiğiniz üzere bu konuda kendi standartlarına göre belli başlı şartlar dahilinde işe alım yapacaktır. Bu şartlar illa ki her banka için farklı olacak olsa da ortak olan bir şey var ki, bu görevi yapmayı düşünenlerin kesinlikle 5188 sayılı kanun uyarınca Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına sahip olması gerekmektedir. Tabi silahlı olarak. Bir de genel olarak erkek adaylarda askerlik ile ilgili ilişkisinin olmaması istenmektedir. Yani kalıcı personel istemektedirler.

Alım yapacaklar bu güvenlik görevlisi alımında kişilerin bu görevi isteyerek yapmaları ve gerçekten sorumluluğu ile benimsemiş olmalarını istemektedir. Çünkü güvenlik işi hafife alınacak bir olay değildir. Bu saydıklarımız dışında en az lise mezunu olma şartı da bulundurmaktadırlar. Son olarak boy sınırlamasına geldiğinizde erkek adaylarda ortalama olarak 1,75 bayan adaylar da ise ortalama olarak 1,65 boy aranmaktadır.

Siz de banka güvenlik görevlisi alımı iş ilanları içerisinde bu işe kendinizi uygun hissediyorsanız ve bu iş için hayatınızı adadıysanız ilgili siteler aracılığı ile vakit kaybetmeden başvuru yapabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Satılmış Anar
Satılmış Anar - 4 yıl Önce

9yıldır bir fiil çalışmaktayım ankarada ikamet ediyorum nereye başvuru yapmamız gerekiyo acaba
Şimdiden tşk ler

nurcan
nurcan - 4 yıl Önce

yaş sınırlaması varmı

Gülay
Gülay - 4 yıl Önce

Erzincan Merkez deki bankalara alım varmı acaba

Aziz
Aziz - 4 yıl Önce

Nerede alınıyor

Ümit
Ümit - 4 yıl Önce

Elazıgdaki bankalara alım varmı.

Selma
Selma - 4 yıl Önce

Konyadaki bankalara alim varmi acaba?

Kadir
Kadir - 4 yıl Önce

Sakarya bankarı var mı ki acaba

sadi tabaru
sadi tabaru - 4 yıl Önce

Basvuru nereden nasıl yapılıyor