Balıkesir ve 17 İlçede Kamu Kurumlarına 500 TYP ile Personel Alımı Yapılacak! Başvurular Bitiyor.

İŞKUR üzerinden Balıkesir merkez ve ilçelerinde 500 TYp personel alımı yapılacak. Başvurularda bugün tamamlanıyor. İŞKUR üzerinden yapılacak olan başvurularda başvuru şartları neler? hani kurumlarına alımlar yapılacak? KPSS istenilecek mi işte detaylar..

Balıkesir ve 17 İlçede Kamu Kurumlarına 500 TYP ile Personel Alımı Yapılacak! Başvurular Bitiyor.

Toplum Yararına Programları kapsamında Balıkesir merkez ve ilçelerinde personel alımları yapılacak. 

Kamu kurumlarına istihdam edilecek olan personel alımlarında KPSS şartı aranmayacak. Adayların başvurularını bugün tamamlaması gerekmektedir. İŞKUR internet sitesi üzerinden online olarak yapılacak olan başvurularda adaylar kura yöntemi ile belirlenecek. 

17 ilçe ve Balıkesir merkezde Belediye Başkanlıklarının temizlik işlerinde görevlendirilecek olan personeller, 175 gün istihdam edilecekler. Gülük çalışma süreleri ise 9 gün olacak. Bu ilanlara başvuru yapan adaylar için liste yöntemi belirlenecek. Balıkesir Çalışma ve İŞKUR Müdürlüğünde noter kurası yapılacak. Seçimler 28 Ocak ile 1 Şubat tarihleri arasında yapılacak. Başvurular 22 Ocak tarihinde başladı. 26 Ocak tarihinde tamamlanacak. En çok alım Balıkesir Merkez de Belediye Başkanlığına yapılacak. Kurada ismi çıkan adaylar için iş başı 13 Şubat tarihinde olacak. 9 Ağustos tarihine kadar temizlik işlerinde görev devam edecek. 

İŞKUR üzerinden başvurular için üye girişi yapmak gerekiyor. 18 farklı ilana erişmek için https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx adresini yeni tarayıcıda açarak istenen ilana başvuru yapılabilecek.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 22:46

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE