Bakanlık İŞKUR Üzerinden İşçi Personel Alım İlanı Yayımladı! En Az İlköğretim

Yayımlanan ilanlara göre Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı gerçekleştiriyor. Söz konusu ilana başvuru yapmak isteyen adaylar için hazırladığımız bu haberimizde, Aranan şartlara, başvuru bilgilerine ve detaylara ulaşabilirsiniz.

Bakanlık İŞKUR Üzerinden İşçi Personel Alım İlanı Yayımladı! En Az İlköğretim

Devlet personel Başkanlığı tarafından 17 Ekim 2018 tarihinde yayımlanan ilana göre Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesine işçi personel alımı yapacak.  Söz konusu ilan hem Devlet personel Başkanlığı üzerinde hemde Türkiye İş Kurumu Üzerinde yayımlanmış olup başvurular İŞKUR üzerinden yapılmaktadır. İşin Olsa ekibi olarak sizler için hazırladığımız bu haberimizde ilgili ilanlar hakkında detaylı bilgiler veriyor olacağız.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kamu Kurumu: Tarım ve Orman Bakanlığı İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlükleri

Alım Yapılacak Pozisyonlar: Tarım İşçisi, Büro İşçisi, Marangoz, Aşçı

Çalışma Şekli: Daimi/ Tam Süreli

Toplam Alınacak Personel Sayısı: 8

Yukarıda da bilgisini verdiğimiz üzere farklı pozisyonlara toplamda 8 kişilik boş kadro ile işçi personel alımı yapılacak. Buna göre Aşçı Pozisyonu için Bursa'da, Tarım İşçisi Pozisyonunda ise, Gaziantep, Ankara, Sakarya illeridir. Marangoz Pozisyonu için Antalya ve Büro İşçisi için ise Erzurum ilinde alım yapılacaktır.

Bu yönde adaylardan bazı nitelikler aranmaktadır. Adaylardan, En az İlköğretim olmak üzere,  Ortaöğretim ( Lise ), Ön Lisans ve Lisans mezunları başvuru yapabilecek. Ayrıca bu yönde adaylardan ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmak şartıda aranacaktır.

Bunlar dışında, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gibi nitelikler aranır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 17 Ekim 2018 tarihi itibari ile başladılar ve adaylara bu yönde başvuru için 10 günlük süre verilmiş olup, adaylar başvurularını en geç 16 Ekim 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.Başvurular İlgili illerin il Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr adresi üzerinden yapılacaktır. Aşağıda sizlere ilanın İlan numaralaını paylaşıyor olacağız. Bu numaraları https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresinde bulunan İlan Numarası kısmına yazarak ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz.

İLAN NUMARALARI:

Aşçı Pozisyonu: 00004689232

Tarım İşçisi Pozisyonu: 00004687124 , 00004685356, 00004685214, 00004685154

Marangoz Pozisyonu: 00004685342

Büro İşçisi Pozisyonu: 00004685233

YORUM EKLE
YORUMLAR
.
. - 2 yıl Önce

17 ekimden itibaren 10 günlük süre verilince bitiş tarihi 16 ekim mi oluyor??