BAKA Sözlü Mülakat İle 10 Personel Alım İlanı Yayımlandı! Şartlar Nedir?

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı personel alımı için ilana çıktı. Yayımlanan ilana göre 10 kişilik kadro ile farklı alanlarda alım yapılacak.

BAKA Sözlü Mülakat İle 10 Personel Alım İlanı Yayımlandı! Şartlar Nedir?

Resmi Gazete'de ve Devlet Personel Başkanlığı üzerinde 20 Ocak 2020 tarihli yayımlanmış olan ilana göre Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı ( BAKA ) bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı pozisyonlarda 10 kişilik boş kadro ile 1 İç Denetçi, 7 Uzman Personel ve 2 Destek Personeli alımı yapacak.

ŞARTLAR NEDİR?

  • Türk vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırı cılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmî ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak,
  • Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, e) Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmişse muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

BAŞVURULAR:

Başvurular, 10 Şubat 2020 tarihinden başlayarak, son başvuru zamanı olan 21 Şubat 2020 tarihinde saat 23.59’a kadar sinavbasvuru.sanayi.gov.tr adresinde bulunan Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı sınav başvuru bağlantısından yapılacaktır.

İLANIN TAM METNİ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE