Atlasjet 12 Yeni İlan Daha Açıkladı! Çok Sayıda Lise Mezunu Kabin Memuru Alınacak

Atlasjet çok sayıda personel alımı yapacağı açıklandı. 12 farklı ilan ile devam eden alım detaylarını işin olsa okuyucularına aktarmak istiyoruz. Kabin memuru, santral memuru ve bir çok kadrodaki alımlar için detaylar haberimizde

Atlasjet 12 Yeni İlan Daha Açıkladı! Çok Sayıda Lise Mezunu Kabin Memuru Alınacak

Atlasjet farklı kadrolarda personel alımları yapacak.

Türkiye'nin Havacılık alanında önemli yere sahip olan Atlasjet Havacılık A.Ş. Türkiye genelinde ve yurt dışında bir çok noktaya yapmış olduğu uçuşlar ile 2001 yılından beridir hizmetlerini devam etmekte. Personel kadrosundaki eksikliği gidermek için kariyer ilan sitesi üzerinden 12 farklı ilan daha açıklandı. Buna göre açıklanan personel alımlarında çok sayıda kabin memuruda alınacak. Adayların başvurularda lise, önlisans ve lisans mezunu olmalarıyla tecrübeli, tecrübesiz olarak başvuru yapabileceği alımlar bulunuyor. İlan detayları şu şekilde;

ALIM YAPILACAK KADROLAR;

12 farklı ilanda çok sayıda personel alımı yapılacak; Dijital Pazarlama Performans Uzmanı , Digital Marketing Manager , İstanbul(Asya), Commercial Training Specialist, İkram Süpervizörü, Santral Memuru, Bilet Satış Süpervizörü, Kabin Memuru- Antalya, Kıdemli Cari Hesap Uzmanı, Rus Uyruklu Kabin Memuru-Antalya, International Sales Specialist, Engelli Personel - Genel Müdürlük, Engelli İlanı, Yolcu Hizmetleri Süpervizörü kadrolarında olacak.

KABİN MEMURU ALIMI;

Kabin memuru kadrosundaki alımlara başvuru yapacak olan adayların; 19 ile 30 yaş aralığında olması, en az lise mezunu olmaları, ingilizce Interdediate ve üzeri seviyede bilgi sahibi olması, sağlık koşullarına sahip olması, boy ve kilo olarak 1.65 ile 1.80 aralığında olması, Antalya'da ikamet etmeleri istenilmektedir.

Santral memuru alımlarında ise en az ön lisans mezunu olmaları, 2 yıl iş tecrübesine sahip olmalarıi office uygulamalarına sahip olmaları, orta seviyede ingilizce bilgisine sahip olmaları, tercihen Avrupa yakasında ikamet etmeleri istenilmektedir.

İlanlara erişmek için: https://goo.gl/RR1hmq

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:13
YORUM EKLE