ASELSAN Personel Alımı Başladı

ASELSAN kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alım için genel başvuru duyurusunu resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyurdu.

ASELSAN Personel Alımı Başladı
ASELSAN her sene boş bulunan pozisyonları doldurmak için personel alımları yapmaktadır. Teknoloji firması işçilerine oldukça iyi imkanlar sağlayıp ödemeleri aksatmadığı için genel olarak vasıflı, vasıfsız kişilerin tamamı ASELSAN'da çalışmak istemektedir. Ancak ASELSAN iş başvuruları diğer firmalar gibi yapılmamakta olup boş pozisyonlar tespit edildiğinde ASELSAN resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna personel alımı için genel başvuru duyurusu yapmaktadır. Yeni yayınlanan bildiri ile personel alımların başladığı belirtildi.

Başvuru Nasıl Yapılır

Diğer firmalara göre daha farklı genel başvuru duyurusu yapan ASELSAN'da istihdam etmek isteyen adaylar nasıl bir yol izlemelidir? Öncelikle başvuru yapmak isteyen adayların mutlaka ASELSAN'ın resmi internet sitesine üye olması ve üyeliğini doldurması gerekmektedir. Üye olan adaylar formda belirtilen tüm bilgileri doğru girmeli ve onaylamaları da eksiksiz şekilde yaparak profilini güvenilir hale getirmesi gerekmektedir. Üyeliği oluşturan adaylar ASELSAN'ın resmi ilan sayfası aracılığı ile hangi pozisyonların boş olduğunu görebilir ve başvuru yapacak adayda istenilen nitelikleri inceleyebilir. Niteliklere uyum sağlayan adaylar ASELSAN'ın resmi internet sitesine kendi profilleri ile iş başvurularını bırakabilir. İş başvuruları için firma kamuoyuna genel başvuru formu duyurmakta ve dökümanlar ile iş hakkında detay, adaylarda aranan nitelikler belirtilmektedir. Söz konusu dökümanları incelemek isteyen adaylar aşağıda bulunan linki takip edebilir

//www.aselsan.com.tr/tr-tr/kariyer/ik-sureclerimiz/Sayfalar/ise-alma.aspx

YORUM EKLE
YORUMLAR
ilhan
ilhan - 5 yıl Önce

Her turlu is callsmak

gözde lektemur
gözde lektemur - 5 yıl Önce

Benimde işim yok yardimci olurmusunuz