Aselsan Farklı Kadrolarda İş Başvurusu Alıyor! Tecrübesiz Tecrübeli

Aselsan 6 farklı kadroda personel istihdamları yapacak. Başvurularda eğitim düzeyinde lise, önlisans yada lisans mezunu yanı sıra staj adaylar da başvuru yapabilecekler.

Aselsan Farklı Kadrolarda İş Başvurusu Alıyor! Tecrübesiz Tecrübeli

İlk olarak TSK haberleşme alanında milli çözümler üretmek amacıyla 1975 yılında kurulan Aselsan'ın Türkiye genelindeki birimlerinde görevlendirilmek üzere çok sayıda tecrübeli ya da iş tecrübesi bulunmayan yeni mezun adaylara yönelik olarak personel alımları yapılacak.

Aselsan eğitim alanında önemli bir adım attı. Buna göre mesleki ve teknik lise adımını atan Aselsan mesleki ve teknik lisede öğrenim görmek isteyen adayların savunma sistemleri savunma mekanik ve elektronik sistemler alanında farklı alanlarda eğitimler alacaklar. Tusaş'ta kendi personellerin yetiştirmek üzere çok sayıda teknik lise açması bekleniyor. Aselsan yeni istihdam edeceği personel kadroları ise şu şekilde olacak.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALINACAK;

Açık iş ilanlarında başvuru alınacak pozisyonlarda Aselsan Kıbrıs İleri teknoloji araştırma merkezi personelleri, yazılım varlık analisti, yazılım geliştirici, yazılım test mühendisi, iş analisti, sap basıs sitem yönetici kadrolarında yönetici alımları yapılacak. Araştırma merkezinde Mühendislik alanına personel alımlarında adayların elektrik ve elektronik mühendisi mezunu olması haberleşme alanında yüksek lisans yada doktora eğitimi tamamlamış olması iyi derecede ingilizce bilmesi, mikro dalga rf tasarımını bilmesi, istenilecek.

ASELSAN İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

İş başvurusu adımlarında, adayların aselsan.com.tr adresi üzerinden kullanıcı kaydı oluşturmak ardından yeni kayıt işlemlerini tamamlamak gerekli olacaktır. İş başvurusu ekranında mezuniyet bilgilerini girmek ve aselsan yönergelerine uygun olarak iş başvurularını tamamlamak gerekli olacaktır. Aselsan iş başvuru yapan adaylar arasından değerlendirmeler sonrası geri dönüşler yapacaktır.

ASELSAN STAJ BAŞVURULARI;

Aselsan'da staj yapmak isteyen adaylara yönelikte çok sayıda personel alım ilanları açıkladı. Lise mezunu, ön lisans mezunu ve lisans mezunu stajyer adaylar Aselsan'a online olarak başvuru yapabilirler.

İlanlara erişmek için: //bit.ly/2LQDr0o

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE