ASDEP Zonguldak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 10 Personel Alıyor

ASDEP Zonguldak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilan ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 10 kamu personeli alımı gerçekleştirecek.

ASDEP Zonguldak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 10 Personel Alıyor
Yurt genelinde ASDEP memur personel alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor. İl müdürlükleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulan ilanlar ile toplam bin 500 kişilik alım yapılacak. Alım yapan iller arasında Zonguldak da eklendi.

ASDEP Zonguldak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilan da kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 10 kişilik kamu personeli alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Peki kimler müracaat edebilir. Son tarih nedir?

Alınacak Personel Sayısı: 10 Personel
Son Başvuru: 10 Nisan

KİMLER MÜRACAAT EDEBİLİR


ASDEP Zonguldak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 10 kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Peki kimler alım ilanına müracaat edebilir.

1) Türk vatandaşı olmak,
2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3) Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak,
4) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak şartıyla görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya akıl hastalığı olmamak
5) KPSSP3 Puan türünden 60 ve üzeri almak
6) Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olmak

Yukarıda ASDEP Zonguldak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün aradığı şartlar belirtilmiş olup adayların 10 Nisan 2017 tarihine kadar ASDEP Zonguldak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aracılığı ile başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://zonguldak.aile.gov.tr/haberler/2017-yili-asdep-personel-alimi

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE