Aras Kargo Faklı Pozisyonlarda Personel Alımı 2019

Resmi kariyer adresi aracılığı ile yayınladığı iş ilanları üzerinden personel alımı yapacak olan Aras Kargo'nun alım şartlarına ilişkin bilgiler haberimizde.

Aras Kargo Faklı Pozisyonlarda Personel Alımı 2019

Kargoculuk sektöründe hizmet sunmakta olan Aras Kargo, taşımacılık alanındaki faaliyetlerine devam edebilmek için çeşitli kadrolarda personel alımı yapacağını kariyer adresi üzerinden adaylara duyurdu. Aras Kargo hangi kadrolarda personel alımı yapacak ve alınacak kadrolarda başvuru şartları nedir?

ARAS KARGO ALINACAK KADROLAR NELER?

Şube yöneticisi, iç mimar, saha satış sorumlusu, yazılım geliştirme kıdemli uzmanı, yazılım geliştirme uzmanı, satış planlama uzmanı, elektrik bakım teknisyeni, uluslararası satış uzmanı ve sistem mühendisi gibi kadroları için personel alımı yapacağını belirtti. Başvuru şartları nedir?

ARAS KARGO PERSONEL ALIMI ŞARTLARI NEDİR?

Taşımacılık firması Aras Kargo birçok farklı kadroda personel alımı gerçekleştirdiği için alınacak kadroların başvuru şartları da farklılık gösteriyor. Bunun için saha satış sorumlusu kadrosu için şartları paylaşıyor olmanın yanı sıra diğer kadroların personel alımı şartlarına Aras Kargo kariyer adresinden ulaşarak bizzat inceleme yapabilirsiniz.

Saha satış sorumlusu kadrosuna yerleşebilmek için; adayların üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun olmuş olması, 2 sene saha satış tecrübesine sahip olmasının yanı sıra sonuç odaklı ve iletişimi kuvvetli olması istenmektedir. Ayrıca askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

Adaylardan mevcut olan müşteri portföyünü yönetmesinin yanı sıra müşteri ziyaretleri yapılması ve bu ziyaretlerin sisteme girişinin sağlanması istenmektedir. Eğer sizde Aras Kargo personel alımı ilanlarından yararlanmak istiyorsanız https://www.kariyer.net/firma-profil/aras-kargo-3079-40011 adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak ilanlara ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE