Antalya Kepez Belediyesi 79 Personel ( Temizlik Güvenlik, İşçi ve Kütüphaneci ) Alıyor

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan İşçi Personel Alımı ilanına göre 79 kişilik kadro ile Antalya Kepez'de 79 kişi alınacak. kadrolar ve şartlar haberde.

Antalya Kepez Belediyesi 79 Personel ( Temizlik Güvenlik, İşçi ve Kütüphaneci ) Alıyor

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilana göre Anlatya Kepez Belediyesine bağlı olan kamu Kuruluşu Antalya Kepez İnşaat Mühendislik Eğitim Danışman Hizmetleri İhtiyaç Mad. Turiizm Sanayi ve Ticaret A.Ş bünyesindeki eksikliği gidermek için farklı kadrolarda olmak üzere 79 kişilik kadro ile işçi, personel alımı yapacak. İşte alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartları.

Alım Yapılacak Kadrolar Nelerdir?

  • 6 Temizlik Görevlisi,
  • 2 Kütüphane Görevlisi,
  • 4 Veri Giriş Elemanı,
  • 7 Çöp Kamyonu Şoförü,
  • 34 Beden İşçisi,
  • 24 Güvenlik Görevlisi,
  • 1 Elektrik Ustası,
  • 2 Su Tesisat Ustası,

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Söz konusu kuruma başvuru için adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabikecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, 20 yaşını tamamlamış ve 40 yaşından gün almamış olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Anlatya İl Sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak" şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Anlatya Kepez personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 31 Mayıs 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 01 Haziran 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar başvurularını sadece şahsen, Kimlik Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, 2 adet vesikalık fotoğraf, Vukuatlı Nüfus Kayıt örneği, Diploma Fotokopisi ile birlikte Mimar Sinan Kongre Merkezi - Kanal mah. Halide Epid Cad. No:3 Kepez/ANTALYA adresine gerçekleştirmeleri gereklidir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tevfik Güven
Tevfik Güven - 3 gün Önce

Güvenlik Amiri olarak iş başvurusu yapmak istiyorum