Ankara’da Personel Alan Firmalar

Ankara'da ikametgah eden adaylar için çok sayıda firma binlerce iş ilanı yayınladı. İşte personel alımı yapacak olan firmalar.

Ankara’da Personel Alan Firmalar

Ankara konumundan dolayı bünyesinde binlerce firmayı barındırmaktadır. Bu firmalar resmi internet siteleri ve iş ilanları sitesi aracılığı ile alım yapacağı pozisyonları bildirmekte ve alınacak olan adaylardan istenen belgeler ile nitelikleri kamuoyuna duyurmaktadır. Ankara'da kamu ve özel sektör olmak üzere binlerce firma var peki bu firmaların hangileri personel alımı yapıyor. İşte sizler için derlediğimiz haber turumuz.

Çok Sayıda Personel Alınacak

Ankara'da yaşayan kişiler için müjdeli haber verildi. Yüzlerce firma binlerce personel alımı için ilanlarını vermiş durumda. Üstelik her eğitim seviyesine özel personel alım ilanları bulunmaktadır. Yani üniversite mezunu'da olsanız, ilk okul mezunu da olsanız her türlü iş bulabilirsiniz. Alım yapılacak onlarca sektör var. Örneğin, garson, muhasebe, kasiyer, depo sorumlusu, müdür, sekreter, güvenlik görevlisi, oyuncu, kameraman ve sayamayacağımız kadar onlarca sektör daha. Üstelik engelli adaylar içinde büyük firmalar personel alımları yapmaktadır. Alım yapılacak olan her kadro için farklı nitelikler belirtilmiş durumda yani her kadro için aynı nitelikler geçerli değil fakat yine de genelleme yapacak olursak. Sağlığı iş yapmaya uygun, erkekler için askerlik sıkıntısı olmayan, yoğun tempo da çalışabilecek, grup çalışmasına yatkın, motive edici, gerekli bölümlerden mezun. Bu saydıklarımız firmaların belirtilmiş olduğu genel nitelikler arasında yer almaktadır. Bunlardan hariç olarak pozisyonlara göre farklı nitelikler de istenmektedir. Hemen Ankara'da alım yapacak olan firmaları ve pozisyonları öğrenmek için aşağıda ki linki takip ediniz.

https://www.eleman.net/ankara-is-ilanlari_s6.html
//www.kariyer.net/is-ilanlari/ankara

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2018, 08:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
gulten ates
gulten ates - 5 yıl Önce

45 yasindayim ozel guvenlik kimlik kartim var is ariyorum ise ihtiyacim var 1.70 boy 70 kilo ankara oturuyorum ticaret lisesi mezunuyum her isi yapabilirim numaram 0 538 894 27 44