Ankara Üniversitesi 66 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Ankara Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için alım duyurusu yapmıştı. Ancak alım başvuruları artık sona eriyor. İşte detaylar şöyledir.

Ankara Üniversitesi 66 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Ankara Üniversitesi geçtiğimiz günlerde personel alım duyurusu ile yüzlerce adayı sevindirmişti. Alım kadrosunun tamamı Hemşire adaylarına verildi ve bu sayede 66 Hemşire adayı iş sahibi olabilecek ve hayallarine kavuşabilecek. Çünkü Ankara Üniversitesi bünyesine 66 kişilik boş kadro ile Sözleşmeli olarak Hemşire alımı yapaak. Alımlar Lisans mezunları için geçerli olacak olup, adaylarında bu yönde KPSS den Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden puan almış olmaları gerekmektedir.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Ankara Üniversitesi alımını yapacağı hemşire adaylarından, Lisans düzeyinde eğitim veren Hemşirelik bölğmlerinden mezun olmuş olmak, 01 Ocak 2987 ve sonraso dğumlu olmak, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak ve herhangi bir kamu kurumda sözleşmeli olarak çalışmıyor ve çıkartılmamış olmak şartları aranır. Ayrıca adayların KPSS puan geçerlilik yılı 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavıdır.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Ankara Üniversitesi personel alımı başvuruları 15 Kasım 2017 tarihinde başlamış olup en geç 30 Kasım 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Buna göre başvurular, Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı, Sözleşmeli Personel Şubesi Tandoğan / ANKARA adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Adayların posta yoluyla yaptıkları başvurular kabul edilmeyecektir. İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar Buraya tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE