Ankara Üniversitesi 100 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından duyurusu yapılan Ankara Üniversitesi personel alımı başvuruları 19 Haziran 2017 tarihinde sona eriyor. İşte detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Ankara Üniversitesi 100 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Ankara Üniversitesi yaptığı duyurusu ile bünyesine personel alımı yapacağını belirtti. Ankara Üniversitesi toplamda 100 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirecek. Ankara Üniversitesi alım yapacağı kadrolar için adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı arayacak. 

BAŞVURULAR SONA ERİYOR:

Ankara Üniversitesi yaptığı duyurusunda başvuruların 19 haziran 2017 tarihinde sona ereceğiniz belirtmişti. Buna göre başvurular, istenilen belgeler ile birlikte Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı, Sözleşmeli Personel Şubesi Tandoğan / ANKARA adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. 

ALIM KADROLARI:

Ankara Üniversitesi bünyesine, KPSSP3 puan türü sırasına göre 93 Sözleşmeli hemşire, KPSSP93 puan türü sıralamasına göre 6 Tıbbi Görüntüleme Teknikeri ve KPSSP3 puan türü sıralamasına göre 1 kişilik pozisyon ile Diyetisyen alımı gerçekleştirecek. 

ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER:

Ankara Üniversitesi alım yapacağı kadrolar için adaylardan genel olarak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesine göre belirlenen şartları taşımaları, 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS B grubu puan durumuna göre puan almış olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, herhangi bir ceza hükümlülüğü bulunmamak, Hemşire kadroları için Lisans düzeyinde eğitim veren Hemşirelik bölümünden mezun olmak, *01.01.1987 ve sonrası doğumlu olmak, Tıbbi Görüntüleme teknikeri adayları için Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümünden mezun olmak,  01.01.1982 ve sonrası doğumlu olmak ve Diyetisyen kadrosu için Lisans düzeyinde eğitim veren Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmak, *01.01.1987 ve sonrası doğumlu olmak şartları aranacaktır. Adaylar bu şartları taşımaları dahilinde başvurularını gerçekleştirebilirler.Adayların posta yoluyla yaptıkları başvurular kabul edilmeyecektir. İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE