Ankara Sincan Belediyesi Personel Alımı Yapacak!

Sincan Belediyesine KPSS'siz personel alımı yapılacak. Sincan Belediyesinin yayımlamış olduğu personel alım ilanına göre 5 kişilik şoför alımı yapılacak. Şoför alımlarında başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimizde..

Ankara Sincan Belediyesi Personel Alımı Yapacak!

Ankara iline bağlı Sincan Belediye Başkanlığının personel ihtiyacının giderilmesi için 5 kişilik şoför alım ilanı yayımlandı. Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılan kurum dışı personel alımı duyurusunda Sincan Belediyesine bağlı şirkette istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı belirtildi.

BAŞVURU TARİHLERİ

Adaylar başvurularını 19 Temmuz tarihinden itibaren yapılabilecek. Törekent Mahallesi 331. Sokak No 18/1-6 açık adresinden şahsen yapılabilecek olan başvurularda son tarih ise 1 Ağustos 2018 olarak açıklandı.

Sincan Belediyesinde görev alacak olan, E veya D sınıfı ehliyet sahiplerinin başvuru yapabileceği alımlarda geçici süreli görev verilecek. Adaylar haftalık 45 saat çalışacaklar.

İSTENİLEN EVRAKLAR;

Başvuru için nüfus cüzdanı fotokopisi, askerlik durum belgesi, adli sicil belgesi, eski hükümlü belgesi, aile durum bildirgesi, sağlık raporu belgeleri şahsen ve elden teslim edilmesi istenildi.

İlan için tıklayın

Personel alımlarından anında haberdar olmak ve İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021, 15:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER