Ankara Sanayi Odası Personel Alımı Yapıyor!

Ankara Sanayi Odası bünyesine personel alımı yapacağını belirtti. Başvurular 31 Ekim 2017 tarihinde başlayacak ve 17 Kasım 2017 tarihinde sona erecektir. İşte alım detayları şöyledir.

Ankara Sanayi Odası Personel Alımı Yapıyor!

Ankara Sanayi Odası personel alımı yapacağını belirtti. Ankara Sanayi Odası bünyesine istihdam etmek üzere  "Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu" kapsamında, uzman yardımcılığı pozisyonunda personel alımı yapılacak.  Adaylar başvuru şartlarını taşımaları durumunda başvuruları kabul edilecektir.Ayrıca adaylardan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı da aranacak. 

Ankara Sanayi Odasında uzman yardımcılğı pozisyonunda çalışacak adaylar, nkara Sanayi Odası üyelerinden gelen kapasite tespit taleplerini incelemek, ilgili firmayı yerinde ziyaret edip kapasitesini hesaplayarak rapor haline getirmek,Başvuruda bulunan firmaların yerli malı belgesi müracaatlarını incelemek ve sonuçlandırmak, Makine ve insan emeği ile faaliyette bulunan firmaların ekspertiz raporlarını hazırlamak ve firmaların talep ettiği diğer belge ve raporları oluşturmak ile sorumlu olacaklardır.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR:

Ankara Sanayi Odası alım yapacağı Engelli adaylardan, Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin herhangi birinden mezun olmuş olmak, Tercihen iş deneyimine sahip olmak, 2016 veya 2017 yıllarında ÖSYM tarafından yapılmış olan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans düzeyinde KPSSP3 puan türüne göre en az 70 puan almış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Ekip çalışmasına yatkın, paylaşımcı ve gelişime açık olmak şartları aranır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 31 Ekim 2017 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 17 Kasım 2017 tarihine kadar mesai saati bitimine kadar  Ankara Sanayi Odası - İnsan Kaynakları Müdürlüğü Atatürk Bulvarı No:193 Kat:10 Kavaklıdere / ANKARA adresine şahsen yapmaları gerekmektedir. Adaylardan başvuru esnasında, Fotoğraflı özgeçmiş, KPSS belgesi, İş tecrübesini gösteren SGK Hizmet Döküm belgesi ve %40 engel durumunu gösterir sağlık kurulu raporu ile başvuru yapmaları gereklidir.

YORUM EKLE