Ankara Büyükşehir Belediyesine KPSS'siz 1.500 Personel Alınacak!

Ankara büyük şehir Belediyesine TYP ile personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanında ; Büyükşehir Yenimahalle ilçesinde temizlik işleri için Bin 500 personel alım başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimizde..

Ankara Büyükşehir Belediyesine KPSS'siz 1.500 Personel Alınacak!

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına bağlı birimlerde görevlendirilmek üzere 1.500 personel alımı yapılacak. Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılan açıklamda Toplum Yararına Programı kapsamında Ankara Yenimahallede bulunan Yüklenici firmaya bağlı olarak görev yapacak olan temizlik görevlileri istihdam edilecek.

İŞKUR TYP personel alım ilanına göre başvurular 27 Temmuz 2018 tarihinde alınmaya başlandı. Son başvuru tarihi ise 31 Temmuz 2018 tarihine akdar devam edecek. Liste yöntemi ile yapılacak alımlarda seçim 3 Ağustos tarihinde saat 14:00'da yapılacak. Adaylar başvurularnı İŞKUR üzerinden yapabilecekler. 

İŞKUR üzerinden yayımlanan 260765 No'lu alıma göre iş başı yapacak olan adaylar 8 Ağustos ile 3 kasım tarihine kadar görev yapacaklar ve toplam 89 günlük çalışacaklar.

BAŞVURULAR;

Başvuru yapacak olan adaylar İŞKUR eşube portalına giriş yaparak 31 Temmuz tarihine kadar başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

İlana erişmek için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2018, 21:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Neden
Neden - 3 yıl Önce

Bence hiç baş vurmayin iş bitince Bostasiniz hep bosssssssss

SIRADAKİ HABER