Ankara Büyükşehir Belediyesi Anfa 2 Bİn 990 Personel Alımı

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına bağlı Anfa yeni işçi personeli alım ilanı açıkladı. 2.990 personel geçici olarak istihdam edilecek. Başvurular başladı

Ankara Büyükşehir Belediyesi Anfa 2 Bİn 990 Personel Alımı

Belediye Başkanlıklarına ardı ardına yeni istihdam haberleri gelmeye devam ediyor. Son olarak Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına bağlı Anfa Altınpark İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından çok sayıda geçici personel alınacağı ifade edildi.

Diğer yandan İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığına 220 personel alımı yapılacağı verilmişti. Başvurular İBB Kariyer Portalı üzerinden yapılması beklenen alımlar için İBB Sözcüsü sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada alımların yakın zamanda olacağı ifade edildi.

ANFA İLANINA BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların T.C. vatandaşı olması, Ankara ilinde ikamet etmeleri, askerliğini yapmış olmaları ve 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekli olacak. Yaşlılık aylığı almıyor olması ile bahçıvan, park bahçe bakım eğitimi katılım sertifikasına sahip olmak gerekmektedir.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER;

Adayların T.C. kimlik kartı, bahçıvanlık belgesi, park bahçe bakım eğitim katılım belgesi ile birlikte başvuru yapabilecekleri ifade edildi. Çalışma saatlerinde ise hafta içim 08:00 ile 17:00 saatleri arasında cumartesi gün ise yarım gün çalışılacak. Başvurular 9 Mart tarihinde başladı. Son başvuru tarihi ise 19 Mart 2020 olarak açıklandı. Herhangi bir iş tecrübesinin aranmadığı peysaj işçisi alımı detaylarına aşağıdaki ilandan erişebilirsiniz.

İLAN DETAYLARI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin neyiş
Metin neyiş - 1 yıl Önce

Anfa nin kursuna gittim 2 hafta ders gördük seltifika aldik ama halan chairman olmadi ne zaman başlatilacagiz işe

VOLKAN YURTERİ
VOLKAN YURTERİ - 11 ay Önce

Pqrk bahcelere elemanalari nezaman cagrilacak acaba egitimler tamam sertifkalar tamam bas vurularda tamam amam ne cagiran var nede haber veren alinmiyacaksak bilelim baska is bakalim issiz issiz dolasiyoruz