Almanya İşçi Alımı Yapıyor! Başvurular Nasıl Yapılacak? Başvuru Şartları

Almanya yabancı işçi alımı yapacak. Özel firma olan OBM ilanlar açıkladı. Buna göre brüt 16500 Tl maaş ile Almanya'da çalışmak isteyen vatandaşlar başvuruları nasıl yapacak?

Almanya İşçi Alımı Yapıyor! Başvurular Nasıl Yapılacak? Başvuru Şartları

Almanya yabancı işçi alımına vize verdi. Buna göre vasıflı ya da vasıfsız kadrolarda işçi alımları için OBM firması çok sayıda personel alımları yapacağını belirterek, adaylar için Almanya’da çalışmaları için 2 yıl sözleşme yapılacağını ifade etti.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

obm-turkiye.com adresi üzerinden online başvuru alınacak. Ardından başvurusu kabul edilen adaylar için OBM Offislerinde yüz yüze görüşmeye davet edilecekler. Başvuru yapacak olan adayların dikkat etmesi gereken hususlardan bir tanesi de bu alımlarda ve başvuru sürecinde herhangi bir danışmanlık ücreti ödememeleridir. Adaylar başvuru evraklarını ofise gönderemeyecekler kişiler için kargo ücretleri haricinde herhangi bir işlem ya da danışmanlık adı altında bir ödeme yapmamaları gereklidir. Başvuru yapacak adaylar için diplomanın yanı sıra iş tecrübesine de sahip olmaları aranacaktır. Başvuru formunda 4 aşama yer alıyor. Birinci aşamada Kimlik bilgilerinden oluşuyor.

YABANCI DİL ŞARTI;

Yabancı dil bilmeyenler için a1, a2 ve b1 seviyelerinde Almanca şartı aranacaktır. Dil eğitimleri ile adaylar yabancı dillerini geliştirmeleri ve daha sonra Almanya’ya gitmelerinde fayda olacaktır. OBM şuana kadar 2 bin kişi ile iş görüşmesi yaptı. 65.236.519 kişi bu alımlara başvuru yaptığını açıkladı.

MAAŞ HAKLARI;

Günlük çalışma süresi 8 saatten ve sözleşme süresi ise 2 olarak hazırlanıyor. Maaş haklarında 2500 Euro olarak açıklandı. Buna göre kur farkı ile Brüt 16500 TL maaş ödeneceği ifade edildi.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İNAN MAYIN
İNAN MAYIN - 9 ay Önce

İŞSİZ İNSANDAN 1500 LİRA BAŞVURU PARASI İSTİYORLAR YANİ VERSENİZ DE GARANTİ DEĞİL

Seyfittin ERAT
Seyfittin ERAT - 9 ay Önce

İnşaat ustası lazımı

Abdulmenafkaya
Abdulmenafkaya - 9 ay Önce

Ben işten işçisıyır boya alçı dekorasyon

Hülya Kaya
Hülya Kaya - 9 ay Önce

Başvuru şartları ne ve son başvuru tarihi

omar schimdt
omar schimdt - 8 ay Önce

Yeni basliyacak olan  ve hali-hazirda devam etmekte olan yurtdişi ( Kanada-Polonya)inşaat projeleri icin, Turk ve Ortadogu kokenli kalifiye eleman alimina baslanacaktir. Ilgilenenlerin bu numaradan ulasmasi rica olunur. 0031 685 547 700 (Kalipçi-Demirci-Boyaci-Sivaci- Duvar Ustasi- Seramik Ustasi- Tesisatci-elektrikci- Kepçe opertoru- Forklift opertoru)
Istanbul ofisimiz en yakin zamanda faaliyete girecektir. Ön talep toplanacak