Aksa Jeneratör 2019 Yılı Personel Alımı Yapıyor

Kazancı holding bünyesinde yer alan Aksa jeneratör firması farklı kadrolarda görev vermek üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

Aksa Jeneratör 2019 Yılı Personel Alımı Yapıyor

Kazancı holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden Aksa jeneratör firması resmi olan kariyer adresi üzerinden güncel iş ilanları yayınladı ve personel alımı yapacağını adaylar ile paylaştı. Sizde Aksa jeneratör firmasında çalışmak istiyorsanız haberimizde başvuru şartları, başvuru detayları ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

AKSA JENERATÖR ALINACAK KADROLAR NELER?

Aksa jeneratör şirketinin alım yapacağı kadrolardan bazılarını ise şöyle sıralayabiliriz; servis şefi, yedek parça depo personeli, malzeme planlama uzmanı, entegre yönetim sistemleri uzmanı, otomasyon mühendisi, mekanik montaj mühendisi, abone bilgi yönetim destek uzmanı, proje onay mühendisi, güvenlik görevlisi, iç denetçi, tedarik yönetmeni, tedarik yetkilisi, malzeme kalite kontrol uzmanı, kumanda operatörü, elektrik vardiya operatörü ve seç ve kalite uzmanı gibi kadrolar için personel alımı yapacağını açıkladı.

AKSA JENERATÖR İŞ BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

Aksa jeneratör şirketi kariyer adresi üzerinde birçok kadro verdiği için bunların başvuru şartları da birbirinden farklıdır. Bunun için en net bilgiye Aksa jeneratör şirketinin kariyer adresi üzerinden ulaşarak alabilirsiniz. Ancak elektrik vardiya operatörü kadrosu için verilen şartları yani bir kadro için şartları sıralarsak; adayların meslek lisesi yada meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerini bitirmiş olması, tercih sebebi olarak enerji santrallerinde min 2 sene tecrübe sahibi, ekat belgesine sahip, vardiyalı sistemde görev alabilecek adaylar aranmaktadır.

Başvuru ve güncel iş ilanlar için https://www.kariyer.net/firma-profil/kazanci-holding-5315-30198 adresini kopyapayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE