Akkuyu Nükleer Yüksek Maaş ile Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Akkuyu Nükleer yüksek maaş ile personel alımı yapacak. Yeni açıklanan ilanlara göre kariyer hedefinde NGS Akkuyu Nükleer kurumunda görevlendirilmek üzere personel alım için başvurular başladı. Diğer detaylar haberimizde.

Akkuyu Nükleer Yüksek Maaş ile Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Akkuyu Nükleer personel alımı ilanları açıklayarak, yüksek maaş ile istihdamlar yapacak.

Türkiye’nin ilk nükleer enerji santrali olan DGS Akkuyu Rusya gönderilen adaylara gittikleri Başkentte diplomalarını alarak göreve başlamak üzere NGS Firmasında istihdam edilecekler. Diğer ülkelerden Moğolistan ve Vietnam'dan da gelen 50'ye yakın uzman Akkuyu Nükleer NGS firmasında göreve başlamaları bekleniyor. Yüksek maaş ile görev almak isteyen adayların yoğun ilgi gösterdiği alımlarda yeni istihdamlar yapılacağı belirtildi.

Başvuru yapacak olan adayların hangi başvuru şartlarına sahip olmaları gerektiği belli oldu. Buna göre başvuru yapmak isteyen adaylar için aktarıyoruz.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yüksek motivasyona sahip, ekip çalışmasına uygun, istekli çalışabilecek, yaratıcı, liderlik vasıflarına uygun, sistemli ve stratejik, sonuç odaklı, değişlik ve yenilikleri yönetebilme, organize etme etkili iletişim kurma, liderlik vasıflara uygun adaylar başvuru yapmaları istenildi.

Adaylara sunulacak olan imkanlar ise şu şekilde olacağı açıklandı. Sosyal güvenlik paketleri, uluslararası şirketlerde çalışma ve tecrübe kazanma imkanı, Türkiye’nin ilk nükleer projesinde çalışma fırsatı, mesleki kariyer yükselme perspektifi gibi imkanlar sunulacak.

Adaylar ilanlara başvuru yapabilmek için //www.akkunpp.com/kariyer adresi üzerinden giriş yaparak özgeçmişlerini mail oalrak iletmeleri gerektiği belirtildi. Diğer personel alımlarından anında haberdar olmak ve gelişmelerden anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulaması ve sosyal medya sitelerinden bizi takip edebilirsiniz.

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE