Aile ve Sosyal Politikalar Diyarbakır İl Müdürlüğü 40 Personel Alacak

Aile ve Sosyal Politikalar Diyarbakır İl Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilan da 40 personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu.

Aile ve Sosyal Politikalar Diyarbakır İl Müdürlüğü 40 Personel Alacak

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP personel alımları yapılmaya devam ediyor. Buna göre alım ilanları illerin il müdürlükleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır. Yurt geneli toplam bin 500 kişilik alımlar yapılacakken Aile ve Sosyal Politikalar Diyarbakırİl Müdürlüğü tarafından yapılan duyuru da 40 kişilik memur alımı yapılacağı duyuruldu.

Aile ve Sosyal Politikalar Diyarbakırİl Müdürlüğünün resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyuruldu. Buna göre toplam 40 kişilik alım yapılacak.

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK

Aile ve Sosyal Politikalar Diyarbakırİl Müdürlüğü tarafından yapılan duyuru da 40 kişilik personel alınacak duyuruldu. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Sosyoloji - 13 Personel

Sosyal Hizmet - 13 Personel

Psikoloji - 5 Personel

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık - 5 Personel

Çocuk Gelişimi - 2 Personel

Aile ve Tüketici Bilimleri - 2 Personel

Yukarıda hangi bölümler için kaç personel alımı yapılacağı belirtilmiştir.

KİMLER BAŞVURU YAPILABİLİR

1) Türk vatandaşı olmak,

2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak

3) Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak,

4) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak şartıyla görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya akıl hastalığı olmamak

5) KPSSP3 Puan türünden 60 ve üzeri almak

6) Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olmak

Başvurular 20 Mart 2017 aracılığı ile 31 Mart 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 07:59

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE