Afyonkarahisar İl Özel İdaresi KPSS Şartsız 79 Personel Alımı Başladı!

İl Özel idaresi kapsamında kamuya personel alımı ilanı yayımlandı! Alımlar farklı kadrolara yapılacak olup detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi KPSS Şartsız 79 Personel Alımı Başladı!

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre İl Özel İdaresi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda alım yapacağını bildirdi. Bu bağlamda başvuru süreci bugün itibari ile başlamış İşin Olsa ekibi olarak ilanların detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi bünyesine 79 kişilik boşluk ile personel alımı yapacak ve bu kapsamda adaylar başvurularını fakrlı kadrolar için yapacaklar. Bu kapsamda 4 Harita Teknikeri, 9 İnşaat Teknikeri, 2 Elektrik Teknisyeni, 1 İstatistikçi, 1 CBS Uzmanı, 3 Silindir Operatörü, 2 Yükleyici Operatörü, 1 Bekoloder Operatörü, 3 İnşaat Ustası, 26 Beden İşçisi, 5 Güvenlik Görevlisi, 14 Şoför, 4 Çöp Toplama İşçisi, 1 Aşçı, 3 Usta Yardımcısı alımı yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi alımını yapacağı kadrolar için adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Alım yapılacak melekte tecrübe sahibi olmak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI!

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi 79 personel alımı için süreç başladı. Bu kapsamda adaylar başvurularını en geç 02 Mart 2020 tarihine kadar gerçekleştireceklerdir. Başvurular, mesai saatleri içerisinde Dörtyol Mahallesi Küçük Çobanlı yolu Küme evler no: Afyonkarahisar adresine istenen belgeler ile birlikte şahsen yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Batuhan ÖZTÜRK
Batuhan ÖZTÜRK - 1 yıl Önce

Ben şunu anlamiyorum adamın belgesi var sgk dan calistigini belgeleyemedimi almiyor ne sacma sen is verme digeri vermesin bu adam nasil deneyim sahibi olacak devlet bile böyle yapiyorsa özele ne diycen